Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden hajvasalóval lehet...

Minden hajvasalóval lehet hullámos tincseket is csinálni?

Figyelt kérdés
tudom, hogy a hajvasaló épp egyenesítésre van, de láttam olyan videókat ahol nagyon szép hullámokat csináltak a hajba..holnap szeretnék venni hajvasalót..
2010. jún. 24. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
csak a Hajas Laci féle BELISSIMA képes rá. De abból sem mindegyik.
2010. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kamu. Nekem toni&guy wan, azzal is lehet, másnak remmington azzal is lehet. Ált. rá van írva, de az a lényeg, hogy olyan kis lekerekített legyen a simító lapok is, meg a külseje is, meg melegszik a külseje is (persze, nem annyira mint a lapok)
2010. jún. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem remingtonom van és az is nagyon szép loknikat, hullámokat készít.... csak ügyeskedni kell vele :)
2010. jún. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindegyikkel lehet, csak meg van a maga technikája. Nekem Philips van és azzal is lehet.

http://www.youtube.com/watch?v=Ca3k1syt2G4&feature=fvst

2010. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jó. hát így mindegyikkel lehet. de a kérdező azt kérdezte hogy meiknek van olyan funkciója!
2010. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok... Nem azt kérdezte, hogy melyiknek van olyan funkciója :D Hanem azt, hogy bármelyikkel el tud-e érni hullámos tincseket...
2010. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na jó azért nem kell összeveszni :) az utolsónak van igaza, azt kérdeztem, hogy bármelyikkel lehet e hullámos hajat csinálni
2010. jún. 25. 16:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindegyikkel lehet


Ha lassabban huzod le mint ez a csaj nagyon szep hullamokat csnal. :)

[link]

2012. júl. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!