Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetne a haj szívatását...

Hogy lehetne a haj szívatását elkerülni?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


előző kérdésemre azt a választ kaptam hogy csak szívatással érhetem el a kívánt hajszínt.


igaz, hogy ez nagyon tönkretenné a hajam? hogy lehet hogy egy tucat platina(stb...) szőke mászkál az utakon és nekik még sincs fésű-hajuk?


egy másik kérdésnél olvastam olyat, hogy "színtörlő".. erről valakinek tapasztalat?


2010. jún. 25. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
igen van hajradir állitolag roncsolás nélokül leszed bármilyen festéket a hajról de nagyon drága!!!!főleg egy hosszu haj esetében kell bóven a hajra anyag.egyébként ha nem hiszel itt senkinek nem ertem miert nem mész el fodrászhoz és kerdezed őt.sok fodrász el sem vállalja hogy sötétbarnábol ami náluk egyenlő a feketével (Is) szőkét csináljanak.sok platina szőke szaladgál de nem biztos hogy pl feketéből lettek azok a másik pedig az hogy lehet feketéből platina szőkét csinálni de tönkretszi a hajad az meg hogy őket nem fesü hajnak látod megkéne nekik nézni hajmosás után amikor csak ugy hagyják megszáradni ahajukat és nincs rajta 3kg ápoló és nincs vasalva pl.
2010. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

egy szóval nem mondtam hogy nem hiszek senkinek!

csak olvastam ezt a szintörlést, és erre akartam rákérdezni.

köszönöm a válaszod!

2010. jún. 25. 10:07
 3/3 anonim ***** válasza:

valamilyen szinten mégiscsak nem:)a neten is fent van ez a hajradit most nem ujut eszembe hirtelen a neve de ha igy beirod majd kidobja.még annyi hogy haj függő is hogy kinek mennyire megy tönkre.nekem rengeteg vastagszálu hajam van.évekig festegettem szőke-barna majd megint szőke fekete vörös összevissza.ugy tönkrevágtam h lekellett vágatni.miota csak bemosozom aota lassan derékig ér

és én sem"hittem"senkinek hogy inkább legyek barna pl és szép hajam legyen mint feltünő szőke de egy seprüvel a fejemen.a haj akkor szép ha egészséges és mindegy milyen szinü:)

2010. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!