Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » El nem múló pattanás álcsontom...

El nem múló pattanás álcsontom a fülcimpám vonalában, hogy tüntethetem el?

Figyelt kérdés
Máshol nincs pati csak ott és semmitől nem múlik el,néha már halványodik aztán másnapra nagy gyulladt pattanás lett tőle
2018. nov. 7. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kenegesd kamilla vagy körömvirág teás borogatással. Vagy kend be neogranormon kenőccsel.


Egészségesen étkezel? Napi minimum 2 liter vizet iszol? Rendszeresen sportolsz? Lehet, hogy a szervezeted még tele van méreganyagokkal és nem tud kiürülni.

2018. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy ideje próbálok egészségesen táplálkozni,valószínűleg ezért tűntek el a pattanások máshonnan. Köszönöm, a kamillát kipróbálom. Sajnos tényleg hónapok óta nm núlik el.

22L

2018. nov. 7. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy benőtt szőr?


Vagy rálóg a haj és attól zsíros?

2018. nov. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az áll vonalában lévő pattanások általában erős stresszre utalnak.
2018. nov. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Benőtt szőrszálra is gondoltam. Egész nap kamillávaé borogattam, kicsit megnyugodott,de sajnos ugyanúgy piros marad, nem nyomtam ki, de a borogatás hatására mintha kicsit tisztulni kezdett volna belőle a dolog. Kicsit, mintha mélyebb lenne, mint egy pattanás.

Próbáltam a neten praktikákat olvasni, hogy mivel lehet ezeket előcsalogatni, de azon is gondolkodtam, hogy kicsi lohadás után már kellene látnom a szálat nem? Régen volt, hogy a pattanás helyén fekete erős szőrszál volt, de csak egymagában

2018. nov. 8. 18:36
 6/7 A kérdező kommentje:
Kozmetikusnál voltam vele próbálkozott kinyomni (jó kozmetikus, szépen rendbe tette az arcom többi részét), de nem igazán használt
2018. nov. 8. 18:39
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziaaztok! Egy kis helyzetjelentést szeretnék küldeni,hátha érdekel valakit.

Volt masfél szabadnapom, amit rendesen ki is használtam itthon. Egész nap paradicsom volt a “pattanáson/pattanásokon” amelyeket leukoplasttal rögzítettem. Nem mindig volt a legkényemesebb,de ezzel takarítottam,főztem stb.. Eleinte kicsit feltem,hogy jajj nagyon savas lesz es mi lesz a borommel..de HASZNÁLT. Már alig látszik,persze miztán levettem a “kötést”, mindig lemostam vízzel és illatanyag es mindenmetes hidratálóval bekentem.

Én ezentúl erre esküszöm, bár remélem nem jön elő többet.

2018. nov. 22. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!