Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajúak! Milyen Lush...

Göndör hajúak! Milyen Lush termékeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha természetes alapanyagokból készült termékek kerülnének a hajamra, és a Lush ezért szimpatikus nekem. Göndör halyra mely termékeiket ajánlanátok?

Előre is köszi a segítséget!


2018. nov. 8. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mért nem tapasztalod ki te magad? Ami az egyik hajra jó, nem biztos, hogy jó a másikra is. Én is vagy 100 féle sampont,hajápoló szert kipróbáltam mire megtaláltam ami nekem jó, pedig sokra hittem azt, hogy jó lesz, mert egy hasonló hajstílusú ismerősömnek bevált. Aztán nekem meg nem. Ezt ki kell tapasztalni. Vedd meg elsőre a neked legszimpatikusabbat, amiről úgy gondolod, az passzol a hajadhoz, használd 1-2 hónapig, még megszokod, aztán válts egy másikra és így tovább. Mindegyiknél figyeld meg milyen hatással van a hajadra, melyik a legpozitívabb és a végén térj vissza ahhoz. Az lesz a "te samponod"
2018. nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Lush nem túl szimpatikus, inkább a The Body Shop és az Yves Rocher termékeit ajánlanám. Természetes alapanyagokat használnak ők is, szerintem ár-érték arányban jobbak.
2018. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Curly Wurly sampon. Kókuszos, nagyon jó. és nagyon sokáig tart.
2018. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lanie01 ***** válasza:
Curly Wurly valóban erre van, online pedig sok más göndör hajra való terméket találsz. Ha fontos, hogy cruelty free terméket használj, az Yves R. nem a te helyed.
2019. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!