Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid raszta haj milyen...

Rövid raszta haj milyen lenne? 17/f

Figyelt kérdés

Rendesen sötétbarna göndör hajam van, de utálom ha göndör. Jópárszor nyírtam már kopaszra magam, főleg nyáron, vagy mindig nagyon rövidre nyírom a hajam.

Most megnövesztettem kb akkorára, hogy az orrom magasságában van a hajam. Persze most is göndör, de azért növesztettem meg mert ki szeretném próbálni ilyen raszta stílusban mint a gyereknek a képen:

[link]


Mennyire nehéz ilyen hajat összehozni, "gondozni"?

Koliban van két haverom akik már csináltak pár embernek, azok rohadt jól sikerültek nekik.



2018. nov. 13. 19:51
 1/4 anonim válasza:

1.szerintem nagyon jól néz ki a raszta haj még rövid hajnál is, szóval szerintem nyugodtan próbáld ki.:D

2.viszont a raszta haj ápolásáról nem tudok sokat, szerintem annyira nem egyszerű, de ha jól néz ki, akkor ennyit megér.

2018. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akit linkeltél, annak kb az álláig érne a haja ha nem lenne raszta. Átlagosan 7 centit veszit a haj a hosszabol ha rasztásítod de kicsit többet is szokott.
2018. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kinek mi jön be.

Nekem mondjuk nem tetszik


Nem egy ismerősöm raszta volt.


Karbantartás necces, a hajtöveket kb megerőszakolja.


Nem egy ismim raszta után pedig nem bírta egyhamar vissza növeszteni a hajat bizonyos részeken foltokban.


De te tudod.

Amúgy a durva göndör hajat is lehet szépen kiszárítani+fixálni - csak erre az emberek inkább lustább/egyszerűbb megoldást keresnek.


Pedig a 10-20cm-es hajnak nem kell sok idő, mint pl nekem a combközépig érőnek.

(igen, minden nap beszárítom)😅

2018. nov. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem idétlen. De ha akarod te döntésed, növezd meg vállig érőre.
2020. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!