Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó lenne a hajamnak, vagy...

Jó lenne a hajamnak, vagy inkább ne próbáljam meg?

Figyelt kérdés
Cirka két éve még tök jó puha, normál hajam volt. Aztán valamikor kitaláltam, hogy száraz, és elkezdtem mindenféle pakolást használni rá. Ez volt kb. másfél éve. A kérdésem:olyan lehet, hogy a hajam "túltáplált", és ezert reagál szárazsággal és töredezéssel? Most kipróbálom milyen,ha csak 1 héten 1x teszek rá balzsamot/pakolást, aztán rövid ideig azt, hogy egyáltalán nem. Persze utána majd megint fogok használni, de csak mértékkel. Ha neadjisten neked is volt már ilyen, kérlek írd le, mit tapasztaláltál! Lehet, hogy a hajam fullon van, ezért nem használ semmilyen ápoló?

2018. nov. 16. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Fested a hajad? Nem halottam még túl táplált hajról. Azt viszont elképzelhetőnek tartom, hogy a túl sok termékről be sokkalt úgy mond a hajad. Én a helyedben természetes összetevőkből álló termék családot választanék. És nem kevergetnék sok márkát. Esetleg a száraz hajvég miatt javaslom pár cm levágását, mert ami egyszer el tört azon már nem segít csak az olló.
2018. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebbol is latszik h a hajapolok nem ernek semmit sot artanak. Csupa alkohol, parfum, szilikon. Nezd meg az osszetevoit. Ha egeszseges lenne a hajad akkor nem toredezne es lenne szaraz. Olyan nincs h tultaplalt.
2018. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem festem, és rendszeresen vágatom. Ezert nem értem. Amúgy nem arra gondolok, hogy tultáplált, csak hogy már azert nem hat semmi, mert annyit használtam rá minden sz*rt. Az a baj, hogy a szilikonmentes termékektől úgy kiszáradt, hogy húha.
2018. nov. 16. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Túlzásba esel s a marketing egyik vevő bábja vagy.


Elárulom, hogy pl én nem pakolgatok minden vackot a fejemre.

Megmosom a legközelebb kézre eső tusfürdőmmel, balzsamot keveset használok tarkónál s hajam maradék 20cm-n a könnyebb fésülésig.


Kulccsonttól lenőtt a hajam combközépig 6év alatt.


Igényes s ápolt.


Téli időszakban szedek vitamin dús kapszulát, annyi az extra.


+ megfelelő folyadék bevitel nagyon fontos...sokan elhanyagolják, pedig nem viccből van.


25kg-ként 1L /nap


Pl 56kg vagyok : 25-tel = 2.24L/napi megfelelő folyadék bevitel.

2018. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!