Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném világosabbra festetn...

Szeretném világosabbra festetni a hajamat, de eléggé sötét a szemöldököm. Mi a legvilágosabb barna, ami jól állna?

Figyelt kérdés

Vékonyra szoktam szedni a szemöldökömet, de eléggé sötét. Az arcom eléggé sápadt, a szemem mogyoróbarna. Sötétebbre sehogy sem festhetem, mert sápaszt.

Tudnátok linkelni esetleg képet is?

Előre is köszi :-)


2010. jún. 26. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Vegyél sötétszőke hajfestéket, attól gyönyörű világosbarna lesz!

Világosbarna festéket semmiképpen ne vegyél, hacsak nem akarsz sötétbarnát, vagy feketét.

Tapasztalat....:)

2010. jún. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja és a szemöldököddel meg ne csinálj semmit.

Nekem is sötét szemöldököm van, és vastag is, és ezzel a hajszinnel meg a szemöldökkel, olyan latinos:)

2010. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Egyébként sem tudnék mit kezdeni a szemöldökömmel, mert ez a sötét keretezi az arcomat.. a szempilláim is sötétek és dúsak (szerencsére) :)
2010. jún. 26. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Középszőke hajfestéktől lesz világos aranybarna! Pl. Palette vagy Palette Deluxe középszőke .Szerintem ez a világosbarna is jó lenne.

Londa és Wellaton sötétszőkéje sötétbarna lesz!!!!!!!!!!!!

2010. jún. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!