Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kifognak röhögni? Tobbi lent

Kifognak röhögni? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Öt honap utan raszantam magam hogy megnyiratkozok. Vettem egy hajnyirogepet de abban sem vagyok biztos hogy hajnyiro. Egyaltalan nem vagot semmit. Szerintem szakall vagot vettem. Holnap reggel muszaly menjek fodraszhoz nagyon csunyan szet vagdaltam.a fejemet. Szerintetek kirohignek?
2018. nov. 20. 23:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs a hibakert kivagyok teljesen aludni sem tudok
2018. nov. 20. 23:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy képet kérhetek? Így látatlanba nem tudom megmondani milyen.
2018. nov. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ossze vissza van vagva a hajam nem tudtam azzal a szaral lenyirni alig vagott valamit. Szerintem szakall vago lehet. Kulfoldin vagyok nem ertettem mit ir rajta de ugy nez ki mint egy hajnyiro babylissman t127b tipusu. Kepet nem kuldok bics
2018. nov. 20. 23:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, igaz hibáztál, de ez még nen tragédia. Nyugodtan menj el aludni, nem lesz semmi gond. Az, hogy a fodrász hogy reagál, a személyiségétől függ majd, ezerféle fodrasz van, nem mind egyformán reagál.
2018. nov. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!