Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan állapítjátok meg, hogy...

Hogyan állapítjátok meg, hogy valaki festett vagy természetes vörös?

Figyelt kérdés

Tudnátok linkelni képeket szerintetek természetes és festett hajakról, leírva hogy mi alapján gondoljátok így?

(Én személy szerint többnyire nem látok különbséget, kivéve ha valami rikító pirosról van szó, vagy a nagyik padlizsán hajáról.)

Úgy hallottam, természetes vörös hajúak könnyebben meglátják ezt, de más is írhat, ha úgy érzi szakértő a témában.



2018. nov. 21. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Megkérdezed az illetőt. Amúgy meg utcán lehet nem szúrod ki, ha frissen van festve és természetes hatású, de pl iskolatárs, kolléganő esetén azért látszik 2 festés között a lenövés, nem sokan futnak pár milivel már a fodrászhoz. Van aki rikító színűre festi esetleg olyan vörösre ami nem fordul alapból elő, vagy éppen nem a legjobb a festék és foltos vagy túlságosan is egyszínű az eredmény, míg a természetes hajszínben azért vannak világosabb és sötétebb tincsek és nem egyforma színű az összes hajszál. Az utolsó rész meg elég butaság.
2018. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Tudom, de a vörösök mindig azt állítják, hogy könnyen kiszúrják a festett vörösöket.

2018. nov. 21. 20:43
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

A természetes vörös embereknek többnyire nagyon világos és szeplős a bőre, és világos a szeme. Persze akad kivétel, de a kék/zöld szem szerintem fix. Ja, és természetes vörösöknél vörös az intim szőrzet is.

Amúgy ismerek olyat, aki állítása szerint természetes vörös, de látszik rajta, hogy festett. Sajnos élőben könnyebb ezt eldönteni.

2018. nov. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

A természetes vörös az MINDIG világos vörös. Tehát ami sötét vagy padlizsán színre hajat, vagy nagyon narancssárgás az nem igazi vörös.

Ezeknek az embereknek világos a bőrük és általában kék vagy zöld a szemük, ritka a természetes vörös barna hajjal!

2018. nov. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! És az "auburn" haj? Vagy az nem számít vörösnek?

Meg pl. Karen Gillannek barna szeme van, de állítólag valódi vörös.

2018. nov. 22. 16:38
 6/10 A kérdező kommentje:
2018. nov. 22. 16:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt írták, hogy RITKA a barna szemű valódi vörös, nem azt, hogy nem létező.

Az auburn sem igazi vörös.

2018. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barátnőm természetes vörös, picit narancsos a színe. Én is egyből látom ha valaki nem az. Nem tudom megmondani mi alapján.
2019. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A 4-est cáfolnám, volt olyan barátnőm akinek egész sötétpirosas vörös volt a haja természetesen, sose festette. Én is alig hittem el, de majdnem minden nap láttam és tényleg nem volt lenövése. Emellett szeplős is volt, és az összes szőrzete olyan pirosas volt.
2019. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

A természetrs vörösek ősz tipusúak. Az ősz tipusnak meleg a bőrtónusa,meleg a szemszíne (legyen az kék,zöld vagy barna,de barnából is a meleg,csokibarna jellemző),általában szeplősek is,világos bőrrel.

Nos ha a haj nem egyezik a bőrtipussal,abból lehet látni. Vagy a szemöldök színéből,de azt mostmár ugyanúgy lehet festeni.

Meg ahogy írták is,a természetes vörös VILÁGOS vörös,tehát nem lehet élénk pirosas szine.

Pl:

[link]

[link]

[link]

Valamint ha festik,a haj tőnél látszik,pl ha egy hónapnál régebbi a festés,akkor le van nőve.

[link]

[link]

2019. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!