Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiatalon hogyan lehet visszafo...

Fiatalon hogyan lehet visszafordítani a ráncot?

Figyelt kérdés

16 vagyok és a szemem alatt van egy amit most vettem észre. Szerintem annyira nem durva, de nem is olyan észrevehetetlen. Mostanában kezdek odafigyelni a hidratálásra, és eddig nem is nagyon aludtam ki magam. Ja meg sminkeltem magam és ezeket már meg is bántam. Az lenne a kérdésem, hogyha még nem olyan feltünő, hogyan lehet visszafordítani? Csak plasztikával?

Koszönöm a válaszokat!



2018. nov. 23. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

16 évesen inkább az iskolával foglalkozz és tanulj biológiát!


Igyál napi minimum 2 liter vizet, élj egészségesen, ne sminkelj, aludd ki magad, és ne kenj magadra minden sz..rt. Ja, és léteznek nevető ráncok is! Plusz, ha sokat ülsz a gép előtt, akkor karikás lesz a szemed alatti rész.


(És a legtöbb hidratáló krémnek feltüntetett sok sz..r semmit se ér.)

2018. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Folyadékbevitel 😉


Egészséges életmód - hiába hallatszik dumának, ez így van.


25 éves vagyok s ahol pár hónapja kezdtem el dolgozni abban a tév hitben voltak, hogy egy 17év körüli diák vagyok (azon pedig jobban kiakadtak, hogy felettük dolgozom.)


Nagyon meg kellett küzdenem nem csak a természetes kondiban tartott egészségemért, de odabent is hogy elfogadjanak.


Megfigyeltem, hogy odabent alig 4-6dl -t visznek be a szervezetükbe...

Megkérdeztem, hogy mióta isznak csak ennyit...nem csoda hogy a bőrük olyan amilyen.


+ a kenceficék/ránctalanítókat hiába veszik, ha nincs a bőrbe megfelelő folyadék mennyiség, amivel kémiai reakcióba léphetnének a hatóanyagok.


De még sok dologban szerepe van a szervezetben a folyadéknak. 😉


Kislány vagy még lényegében...

Plasztikán ne is gondolkodj!


Az amúgyis elhanyagolt testű nők lusta megoldása.


Baromira rugalmas s jó a regeneráció képessége a fiatal és egészséges bőrnek!

Fiatal vagy az egészségért pedig lehet tenni!


+ feszesítő edzést is javaslok, lány vagy szóval mellizomzatot is tartsad karban a szebb kerekebb idomokért.


Hajnalban s este edzek én is + sokkal jobb a közérzetnek s lelkednek is (tapasztalat).


Szia-szia, légy jó s sok sikert!☺

2018. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez jól esett! :) csak azért aggódok ezen, mert ha 16 évesen ráncom van, akkor milyen lesz a 20-as éveimben? De akkor folyadék, folyadék, folyadék. Köszönöm mégegyszer! :D
2018. nov. 24. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!