Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörösek! Milyen sűrűn festitek...

Vörösek! Milyen sűrűn festitek hajatokat? Milyen hajfestéket használtok?

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hetente festem. Syoss oleo intense, 5-92 ragyogó vörös festékkel.
2018. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Enyém természetes vörös 😛😎
2018. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es csak a tovet fested be, vagy az egesz hajad? Nem karositja annyira?
2018. nov. 28. 13:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Bár már nincs vörös hajam, de évekig az volt. Pontosabban intenzív piros. Én havonta festettem. A festékeket váltogattam, mikor mennyire élénket szerettem volna. Én az egész hajamra fel vittem a festéket, ugyanis veszít a színből mindenhol. Illetve ha csak a tövét fested el fog ütni.
2018. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezek:)
2018. nov. 28. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:

4-5 hetente, attól függ, milyen gyorsan nő le a töve+mennyire üt el az alaphajszínemtől, köztes időszakban viszont színezem is, hogy vörös maradjon:) Syoss oleo intense, most palette, a színek miatt még kísérletezem:)

Hogy mennyire teszi tönkre a hajam? Valószínűleg nem tesz jót neki a sok festés, de igyekszem ápolni, balzsam, pakolás:)

2018. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!