Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete hajfesték tényleg...

A fekete hajfesték tényleg nagyon káros? Légyszi akkor válaszolj, ha valóban értesz hozzá!

Figyelt kérdés
Érdemes a sötétbarnát választani helyette?Abban nincs annyi méreganyag?Kb.10 éve van fekete hajam.9 hónapja szültem, már rég nincs tejem, de a hajam iszonyatosan hullik még mindig.Egy fodrasz mondta,h.ez lehet a sok feketevel valo festestol is.
2010. jún. 26. 21:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha esetleg tud vki olyan fodraszt,aki garantaltan jol (es nem szanaszet roncsolva) le tudna szivni a feketet ugy,h.sotetbarna legyen belole, azt szivesen vennem! (Bp-en)Koszonom!
2010. jún. 26. 21:21
 2/3 anonim ***** válasza:
ha hull a hajad semmi kép ne szőkíttesd ki ...attól még jobban hullana, a fekete festek szerintem tovább kibirja mint más hajfesték , nekem már volt szinte minden fajta szín de mind 2-3 hónap után lekopott , kinőtt ... de a feketével kibírok 4-5 hónapot is ... ha hull a hajad rakj rá balzsamokat , vitaminokat ...
2010. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt fekete hajam és soha többet nem akarok, iszonyatosan tönkretette. A sötétbarna érdekes módon nem, holott az is hidrogénperoxidos volt. Most készülök váltani hennára.
2010. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!