Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig kell szedni az Inertát?

Meddig kell szedni az Inertát?

Figyelt kérdés
Pontosabban hány mg elszedését szokták ajánlani egy ilyen kúra során? Én már egy 1 éve szedem, de amikor az orvosomtól megkérdeztem, hogy sokáig kell e még, csak legyintett hogy van még azért hátra. Napi 1 szemet szedek, 10 mg.

2018. dec. 3. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egy hónapja szedem a 10mgosat de a második héttől napi kettőt. Sztem emelni szokták az adagot.

Elvileg egy kúra általában 16-24 hétig tart.

2018. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Egy-két hónapja szedem és nekem azt mondta a doki, hogy összesen be kell szedni valamennyit testsúlytól függően, tehát minél nagyobb a napi adag, annál rövidebb ideig kell szedni.

Sajnos azt nem tudom, hogy mennyi az annyi, de esetleg keress rá, vagy kérdezz rá dokinál.

Egyébként milyenek az értékeid? Mellékhatások mennyire durvák? Nem lehetne esetleg emelni az adagon? (Természetesen CSAK orvossal konzultálva!)

2019. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem az első doboz 10mg-os inertát napi 1x,a második dobozt heti 2x és azután heti 1x kell szednem.Azt mondta életem végéig.
2019. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most tartok a 4. hónapnál, 68 kg vagyok és 8400 mg az össz adagom. Első alkalommal kiszámolta a teljes gyógyulás érdekében. Élete végéig senki nem szedi, amelyik orvos ilyet mond, ott is kell hagyni. Testtömeg kg/grammra számolják ki.
2019. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lcsabi válasza:
Crohn betegség miatt nem szedhetem az Inertát. Megmaradt 2 doboz. Ha kell valakinek, akkor ingyen odaadom.
2019. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!