Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrteleníés első együttlét...

Szőrteleníés első együttlét előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves vagyok, lány.

A barátommal mostanában tervezzük az első szexet, és szeretnék pár tanácsot kérni szőrtelenítés témában.

Az az igazság, hogy mindenhol meg tudom oldani, nyílván a borotva és a gyanta jó barátunk...

viszont odalent nem tudom mivel lehetne normálisan, ízlésesen, és úgy leszedni a szőrt, hogy aztán ne pattogjon ki a bőröm. Eddig akárhányszor borotváltam le a bikinivonalam, mindig kipattogott.

Viszont most a fenekemről, és a szeméremdombomról is le kéne szedjem. A kozmetikusomat nem vonnám bele ebbe a dologba, ha nem muszáj. Nem hangzik túl gusztusosnak a dolog.

Lányok, ti gyantával, vagy borotvával szőrtelenítetek odalent?


2018. dec. 10. 00:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%
Remélem, a kedves is elmegy feneket gyantáztatni, az rajta sem szép
2018. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha olyan típusú vagy, az atyaúristen vérét is kenheted magadra, kifogsz pattogni.

Én a fenekemet borotválom, kipattog de ez van, inkább ritkábban csinálom.

A szeméremdombom és szeméremajkaim egy férfi szakállnyíró géppel vágom le, nem lesz teljesen sima, de nagyon borostás se. Nem pattog ki, meg amúgy se borotválhatom lent magamat (szemölcsök miatt) és párom meg kifejezetten szereti ha szőrös vagyok.

2018. dec. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Dávid86 ***** válasza:
45%

Szia!

"Viszont most a fenekemről, és a szeméremdombomról is le kéne szedjem. A kozmetikusomat nem vonnám bele ebbe a dologba, ha nem muszáj. Nem hangzik túl gusztusosnak a dolog."

Kérlek, ez nem így van. A kozmetikus 12 évestől a 80 évesig elvállal mindenkit. Nem tehet különbséget idős meg fiatal között.

Én férfi létemre teljes intimmel és fenékkel jártam kozmetikushoz. Van ott egy kis műtét utáni heg, megkértem kerülje ki. Ahogyan fogalmaztad, nem túl gusztusos. Na és?

Nem azért megy oda az ember mert már tökéletesen szép, hanem mert szép akar lenni.

Csak bátran, látott már sokkal szőrösebb feneket is mint a Tiéd. Sok sikert!

2018. dec. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!