Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy a hajam...

Mit tegyek, hogy a hajam visszanyerje az eredeti színét?

Figyelt kérdés

A hajam eredeti színe nagyon szép szőkésbarna, imádom a színét, sose festeném be rendes festékkel.

Még tinikoromban szórakoztam kimosható színekkel, mindig teljesen kijött. Ki voltam akadva egy szakítás után, kellett valamit tennem a hajammal, ezért befestettem vörösre, de nem ugyanazzal a márkával, mivel az már nem létezik.

Most a linken található színezőt használtam, előtte 2-3 héttel egy másik árnyalatot, de csak egy csomaggal, keveset hagytam rajta, elég hamar kijött, úgyhogy utána rátettem ebből a sötétebb vörösből kettőt a hajamra. Hosszú,a derekig ér a hajam.

Ez októberben volt, és még mindig nem jött ki teljesen a szín belőle. A hajam tövén egy kis lenövést látok, ha közelről nézem a tükörben, illetve látom a hajamon, hogy vörösesebb, mint volt. Ahol világosabb volt a hajam, ott most is világos, de picit vörösesebb. Az egészen látom, hogy picit még vörösesebb.

Fogalmam sincs, hogy mennyire feltűnő, de én látom, az én hajam és nagyon zavar. Imádom az eredeti színét, akkor is, ha csak két árnyalat az eltérés a mostanitól, akkor is szeretném visszakapni. Nem tudom, hogy mit csináljak, mit tegyek rá.

Bármi ötlet? Befesteni újra semmiképpen sem fogom. Legrosszabb esetben pár év alatt lenő, egyébként tényleg nem feltűnő, csak én vagyok miatta ennyire elkeseredve.

[link]


2018. dec. 11. 01:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Színt változtatni csak festékkel lehet.Az én hajam is szőkés-barna,de évekig festettm platinaszőkére.Elegem lett belőle,vissza akartam kapni az eredeti színem,de mindig kikopott.Végül egy fodrász befestette 5-6 árnyalattal sötétebbre,és visszakopott az eredeti hajszínemre.6 hónapja nem festettem.Kérd ki egy fodrász tanácsát
2018. dec. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!