Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sos. Tegnap kikevert hajszőkít...

Sos. Tegnap kikevert hajszőkítő még jó lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy gél állagú hajszőkítőt, ki is kevertem, de sürgős dolgom akadt így nem tudtam felkenni. Felhasználhatom ma? Le volt takarva. Csak annyitól félek, nehogy más színű legyen a hajam miatta. Köszi a válaszokat.
2018. dec. 12. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Már rég eloxidálódott!

A 3% os szemöldök oxi ható ideje 10-15perc. Azért se érdemes tovàbb rajta hagyni mert fölösleges. Eloxidálódik és nincs hatása.

Szóval szerintem a hajfestéknél is ez lehet a helyzet, hogy 1 nap alatt eloxidálódik.

2018. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta. Kikeverés után a levegő hatására folyamatosan gyengül az oxi ezért is van ráírva hogy nem szabad eltenni és újra felhasználni kikevert szőkítőt. Nem szabad már felkenni azt
2018. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!