Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan kimosható hajfestéket...

Olyan kimosható hajfestéket hol árulnak, ami nem az első mosásnál jön ki, hanem mondjuk 5-6 mosás után vagy max 10 mosás után?

Figyelt kérdés
Végre elballagtam, anyumat is sikerült rávennem, hogy a nagyon sötét barna, szinte már fekete hajam végére/aljára elszórtan kék vagy zöld tincseket festessek be tartós festékkel, mire az iskolában, ahová felvettek közölték, hogy TILTJÁK !! Tehát most, hogy nem festethetem be, úgy gondoltam veszek kimosható festéket..de olyan kellene, ami bírja kb 2hónapig, vagy mondjuk olyan 56, maximum 10 mosásig. Ilyet árulnak bármelyik drogériába? És árulnak egyáltalán ilyen furcsa színekbe, mint pl kék, zöld vagy lila?
2010. jún. 27. 19:17
 1/7 A kérdező kommentje:

Elnézést, 56 mosás kicsit sok lesz. (:

5-6 mosásra gondoltam, vagy ahogy leírtam, maximum 10 mosásra. :]

2010. jún. 27. 19:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm loreal bemosósat használ és elég sokáig megtartja a színét! Dm vagy rossmanban biztos lehet kapni :)
2010. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
INKÁBB SPAYT VEGYÉL AZ TUTI KIJÖN
2010. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
SPRAYT!
2010. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szerintem egyelőre kipróbálom az I. válaszoló termékét, mert ha most egy kicsit több ideig marad is benne, szerintem 2hónap alatt biztos kijön, a spray meg nagyon gyorsan jön ki..annak meg nincs értelme, hogy minden mosás után újrasray-zzem. De majd meglátom..azért köszi a válaszokat..egyébként I.válaszolót kérdezném, hogy a barátnődnek kb.hány mosás után szokott kijönni a szín a hajából ?!
2010. jún. 27. 19:55
 6/7 anonim ***** válasza:
én most szineztettem be a hajam és először festetni akartam. erre a fodrászom azt mondta h vegyem meg a hajfestéket és ő majd kikeveri nekem kimoshatóssá., h lássuk jól fog-e állni. szóval sztem kérdezd meg a fodrászod, mer ő biztos tud segíteni;)
2010. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez tetszik..mondom majd neki. köszii
2010. júl. 7. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!