Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Inertaval kapcsolatosan lenne...

Inertaval kapcsolatosan lenne egy surgos kerdesem, Valaki adna ertelmes valaszt ra?

Figyelt kérdés

3 honapja szedem a gyogyszert, eleinte nagyon rossz volt a helyzet minden rosszat kihozott okadni tudtam volna magamtol de kibirtam,turtem.Most a harmadik honaphoz erve mondhatni mar “semmi” pattanas nincs, viszont voltak olyan pattanasaim amik kijottek begyulladtak, de nem ertek be, aztan a gyulladas lement de ugyan ugy nem ert be a pattanas(Gondolom cisztas pattanas) de a helyen maradt egy kis golyo feleseg ,nemelyik 1 honapos. Nyomkodni meg nem akarom csak rontanek a helyzeten.

Efognak tunni meg ebben a ket honapban mig szedem a gyogyszert vagy ott maradnak?

Nem nagyon lathato de engem zavar..



2018. dec. 14. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen elfognak ne aggodj :) en 1 evnel hosszabb ideig szedtem, tesom most kezdte. Turelem :)
2018. dec. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hosszú idő, de el fog múlni. Nekem is volt pár ilyen, még most is érzem egy kicsit és 3 hónapja csomósodott be.
2019. febr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!