Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mért pattogott ki a mellkasom?...

Mért pattogott ki a mellkasom? Mitől lehet? és hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A melegtől!Tisztítsd alaposan a bőröd.A mellkas bőrére nem nagyon figyelnek.
2010. jún. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Véletlen nem ettél nyers kukoricát aznap?
2010. júl. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy off de milyen az a nyers kukorica?


Életembe nem hallottam és nekünk volt régen ültetvényünk a nyers kukoricát nagyon nem lehet megenni. Mármint ehető, de nem kellemes... nem is hallottam soha, hogy azt megeszik, eszembe se jutott.



on: én is tele vagyok mostanában pattanásokkal. A mellkasom főleg. Olyan max 10 db körül lehet de nem számoltam meg, csak tipp.


Szerintem is a melegtől, majd el fog múlni.


Ha viszont több pattanás van akkor érdemes bőrgyógyászhoz menni. Nekem pl kiütéseim lettek ezen a részen és azt mondták a naptól van. Pedig nem is vagyok napon, max amíg leviszem a szemetet hetente 1szer. Az olyan 3-4 perc.

Napközben ki se megyek a házból, nagyrészt alszom.

Mégis azt mondta a bőrgyógyász ilyenkor a hirtelen és erős napfény okozhat mindenfélét, főleg mellkason. Egyébként én még pólóban is voltam tehát ott ki se látszott a bőröm.


Na mindegy, csak szólok, hogy nekem a krémmel amit írtak (segített sokat) azzal is majdnem 2 hétbe telt, mire elmúlt.

Szóval ha úgy gondolod elmehetsz bőrgyógyászhoz és ír fel krémet, külön neked keverik ki a patikában.

2010. júl. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.. nem ettem nyers kukoricát -.- anyum felhívta az orvosom és mondta hogy valószínűleg amikor alszok *mert hason alszok* akkor izzadok be és azért vannak.. nem lehet vele mit csinálni../: de köszönöm válaszokat.!!! remélem ha hűvösebb idő lesz elmúlik.(:
2010. júl. 5. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hason alszom én hintőporozom azt a részt, így nem izzad. Nem tudom mennyire egészséges de nekem bevált.
2010. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!