Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Árt a hajnak a fonás?

Árt a hajnak a fonás?

Figyelt kérdés
Mar eleg regota fonom a hajamat es mostanaban tűnt fel hogy mennyire mas miota fonom.Miutan megmosom a hajam(heti 2x-3x(ha tobbszor mosnam zsirosodna,meg elvileg nem tesz jot neki)) kis tincsekbe fonom be.Na most valamelyik nap nezegettem a regebbi kepeimet es azokon nem volt ennyire "szálas" a hajam, plusz mintha lelapulna.Igyekszem a hajerosito samponokat hasznalni bar nem hiszem hogy annyira hasznalni fog hosszutavon...mit tegyek?A vagas az egyetlen opcio?Szedjek vitaminokat, esetleg igyak tobbet? Oszinten tanacstalan vagyok es nem is nagyon ertek hozza. Kinek mi valt be esetleg?

2018. dec. 18. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Maga a fonás roncsolja, kivéve ha lazán van fonva.
2018. dec. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan hogyan roncsolja a hajat?
2018. dec. 18. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Feszíti a szálakat, kicsi hullámban van befonva, szóval az egyenes hajszerkezet nem természetesen s nem szabadon van, ezzel roncsolod/töröd.


A hajtövekről nem is beszélve, folyamatos terhelés/tépés.


Nekem combközépig ér s estére nagyon lazán fonom csak be, ne kínlódjak vagy fulladjak bele a hajamba, de azt is hátra alul s nagyon lazán 4-5hajtással oldom meg csattal a végét.


A hajgumi is töri/roncsolja.


A napi folyadék bevitel pedig alap lenne, de rengetegen nem figyelnek oda. (én jegyzetelem meló helyen mennyit iszok a maradékot pedig szabad időben pótlom, a reggeli fél literen kívül)


2naponta mosom, ha lusta vagyok akkor 3nap.


Hajerősítő cuccok...szimpla marketing fogás. Kihasználják a bepánikoló embereket 😂


Holott csak figyelni kellene az egészségükre s megelőzhető lenne mindez.

2018. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom:) es mit tanacsolnatok? A rendes érkezés es folyadekbevitel mellett mire ugyeljek meg?
2018. dec. 19. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nekem combközépig ér"

Az igen, az már valami! :)

2019. jan. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!