Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kedves pattanások nődögélnek...

Kedves pattanások nődögélnek karácsony közeledtével az arcomon, mivel kezeljem, hogy mielőbb gyógyuljon?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék piros gömböket a fejemre, elég lesz a fán is :D


Gyulladt, original pattanások lettek, az államon , szám felett is 1-2, aranyosak, de ne sokáig maradjanak. :D



Valami itthon megtalálható házi gyógymód esetleg?


2018. dec. 20. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Hihi, nekem is. Diót török épp a kalácshoz és eszegetem is közben, megvan a hatása... :)

Nálam a gyógymód, letenni a diót... :)


Te nem tudom mit eszegetsz, amitől kijön nálad... :)

2018. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tegnap ettem szotyit, de már tegnap is rajtam voltak... szóval én egy olcsó mülleres 3in1 maszkra gyanakszom amit vasárnap használtam. :(
2018. dec. 20. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
A legjobb ha nem nyúlsz hozzá, mert ha most megnyomogatod őket akkor karácsonyra pont befognak durranni mégjobban.
2018. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
éjszakára kend be sudocreamel, nekem egy éjszaka alatt leviszi a gyulladást
2018. dec. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na mi van te kis túró rudi csomagolás? Megvan a gyógymód? :D
2018. dec. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!