Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki "csiszoltatta" már az...

Ki "csiszoltatta" már az arcbőrét kozmetikusnál és mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 02:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én.A bőröd simább,bársonyosabb és tisztább lesz.A pattanások helyei kevésbé látszanak,hisz új bőr képződik mikor az elhalt hámsejteket eltávolítják.
2010. jún. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is csiszoltattam már, csak jókat tudok róla mondani. Annyi, hogy kérdésed, most nem aktuális (lehet, hogy sok kozmetikus megcsinálná a pénzért), mindesetre szólok, hogy nyáron nem szabad csiszoltatni, mert az erős fények miatt még májfoltok is kijöhetnek rajtad, ahogy meggyengül a bőr. Már áprilistól nem lehet ilyet csinálni, ha mégis bevállalod akkor kb 100as naptejjel kéne kenned magad minden nap, amikor csak utcára mész, de az én kozmetikusom nem is szokta ilyenkor bevállalni.

Egyébként, nem fáj vagy ilyesmi, nekem egy kezelés 5000 Ft volt, és 3x ismételtük meg.

2010. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem ilyesmit nem mondott a kozmetikusom. De miért akarna nekem rosszat?
2010. jún. 28. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem neked akar rosszat, csak magának jót. Mármint pénzt.

Tényleg "megújul" a bőr a kezelés(ek) után, viszont az is igaz, hogy legközelebb ősszel szabad majd ilyen kezelést végezni.

A bőr a csiszolás hatására "elvékonyodik", és sokkal érzékenyebben reagál a fényre (itt nem csak az erős napsütésről van szó, hanem magáról a napfényről).

Ha továbbra sem figyelmeztet a kozmetikusod, akkor a helyedben én megkérdőjelezném a megbízhatóságát...

2010. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!