Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki mit használ a pattik által...

Ki mit használ a pattik által okozott hegekre az arcán?

Figyelt kérdés

2018. dec. 26. 10:28
 1/8 anonim válasza:
A hegekre szerintem ne használj krémet mert az magától fog halványulni legalábbis nekem egy krém se vált be.
2018. dec. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sudocrem,Neogranormon
2018. dec. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem kezelésre gondolok.


Pici púder vagy frász tudja mint a korrektor ami eltüntrtni a hibákat.

2018. dec. 26. 13:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Garnier bb krém, Rimmel mattító púder részemről.
2018. dec. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es ilyenre gondolok köszi.


Jöhetnek még :)

2018. dec. 26. 14:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Én éjszakára be szoktam kenni ezeket a foltokat, meg piros pöttyöket (sebeket) sudocream-mel, az halványítja és könnyebben gyógyulnak, vagy lehámlanak. Reggel alapozó+púder+korrektor.
2018. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os aranyos vagy, nekem igazából ilyen lyuk féleségek ezek. Pontszerű nagyságúak, olyan mint egy heg ami már nem húzódik össze szóval ezek a sebkrémek nem jó sajna.
2018. dec. 26. 14:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Primert plusz korrektort vagy alapozót teszek rá és lepúderezem. Mást nem nagyon lehet vele kezdeni. Nekem eddig korrektorból a Catrice Liquid Camouflage volt a legjobb. Tartós is, és végre egy, ami nem sárga vagy sárgul be egy idő után. Púderből az átlátszóval biztosra mehetsz, de színessel is nehezebb mellé lőni.
2018. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!