Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan hogy allerrgiás...

Tele kérdése:

Létezik olyan hogy allerrgiás a bőröm a borotvára?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nagyon rég óta küszködök pattanásos börrel.Általában borotválkozás után jönnek elö ar arcomon pöttyök amikre most azt se mondom biztosra hogy pattanás,inkább foltok.Ugyan ilyen foltok vannak a nemiszervem körül is amikor szörtelenitek.Nyilvánmindig újat használok.Egyébként nemtudom h ez mostpattanás vagy kiütés mert amikor simitom semmi puklitnem érzek,viszont a tükörberengetegetlátok.Erre van valamikrém esetleg?
2018. dec. 26. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
létezik.
2018. dec. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Irritálja a bőrödet, van ilyen. Borotválkozás után arcszesszel kell fertőtleníteni, aztán babaolajjal bekenni. Nekem ez vált be az ultra száraz, kegyetlen érzékeny bőrömre.
2018. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából olvastam olyanokat,hogy elötte 10percig puhitsam a bőröm stb stb.Édesapám sose puhitja,megmossa,felkeni a habot áthúzza majd arcszesszel átkeni és ennyi.Én ugyanigy csinálom és rettenet sok kiütéses vagyok közvetlen a borotválkozás elött.Mondjuk én vagy 6x átmegyek az egész arcomon.
2018. dec. 26. 16:56
 4/6 anonim ***** válasza:

1.Meleg vizes arcmosas. Valaki forró törülközőt használ.

2. Valami Sensitive borotva,én Gilette-t használtam.

3. Sensitive borotvagél.

4. Szőr növekedésével egy irányban borotválkozni. Így nem lesz sima a bőr,de nem irritálja annyira.

5. Hideg vizes lemosás.

6. Sensitive arcbalzsam szesz helyett .

7. Később Aloe Vera tartalmú krém.


És így is csak mérséklődött a problémám. Sokkal kevésbé pattogtam ki,de sose mindig megjelent 1-2 szőrtüsző gyulladás

2018. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

A végén: *mindig megjelent.

2018. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként még az érdekelne,hogy ezek akkor most pattanások vagy nem?Mert nincs fehér a közepén,nem is lesz csak rohadt sokáig ott marad,kb a kövi borotválkozásig.Kidudorodva sincs,teljesen sima a bőrömbe.
2018. dec. 27. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!