Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőrtelenítőkrém úgy szedi...

A szőrtelenítőkrém úgy szedi le a szőrt, mint a borotva?

Figyelt kérdés
Tehát, csak azt, ami a bőr fölött van? És olyan gyorsan nő vissza, mintha borotválva lett volna? Erősebb is lesz?

2018. dec. 30. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem úgy szedi le, mert a borotva vágja, a krém pedig "égeti".

A visszanövés nagyjából hasonló, nem lesz erősebb.

2018. dec. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy nappal tovább tart mint a borotva. Én a bajuszomat krémezem általában. L.
2018. dec. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ez nem ártalmas a bőrre nézve?
2018. dec. 30. 09:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozott eddig semmi problémát.
2018. dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem kifejezetten egészséges, hiszen azért tudja leégetni, mert olyan kémia anyagok vannak benne. De ha ártalmas lenne, valószínű nem árulnák. Ha nincs kifejezetten érzékeny bőröd, akkor szerintem nyugogdtan próbáld ki.


Visszanövést tekintve hasonló a borotvához, mivel a gyökereket ez sem távolítja el. Viszont szerintem a borotva sokkal hatásosabb, a krém nem mindig éget le minden egyes szőrszálat.

2018. dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem váltbe a szőrtelenítőkrém.
2018. dec. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Leszedi, de rettentően szárítja a bőrt. 3-4 nap múlva ugyan úgy szúr.
2018. dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Extrémen érzékeny bőröm van, és a krém sokkal jobb rá mint a borotva. Nem pattog ki tőle. Olyat használok ami direkt érzékeny bőrre van, Aloe Vera van benne, úgyhogy nem is szárít. Nekem sokkal tovább tart, mint a borotva, hetente egyszer bőven elég. A combomat kéthetente szoktam csak. Amikor nőni kezd, sokkal kevésbé szúr, mintha borotválnám és azt figyeltem meg, hogy hosszútávon gyengíti a szőrt. Sokkal világosabban és gyengébben nő vissza,mint mikor borotváltam. Nekem nagyon bevált.
2018. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem
2018. dec. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!