Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Valaki koktélozta már a haját sampon helyett balzsammal?

Ha igen, akkor sikeres volt a procedúra?

Keress kérdéseket hasonló témákban: hajfestés, balzsam, koktélozás, hajvilágosítás, szőkítés

jan. 9. 18:27  Privát üzenet  

A válaszok
Ha azt akarod, hogy tiszta zsír legyen a hajad, akkor bátran ajánlom

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 9. 18:31 Privát üzenet
Szerintem katasztrófa lenne belőle. A sampon felhabosítja a kotyvalékot így egyenletesen befogja mindenhol az egész hajat, a balzsam állaga miatt tuti foltos lenne. A szőkítés sajnos ígyis úgyis meg fogja viselni, balzsam védene meg a károsodástól már ha ezért akarnád azzal csnálni. Úgyhogy én nem ajánlanám hogy ilyenre vetemedj:D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 9. 19:36 Privát üzenet
*a balzsam nem védene meg

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 9. 19:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, a "védelem" miatt kérdeztem.

Nagyon szépen köszönöm a választ! :D

# 4/4Időpont jan. 9. 22:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mivel tudom a hajamat fényesen és puhán, selymesen tartani?
Ismer valaki jó világosító sampont?
Ha a BALEA PROFESSIONAL MORE BLOND SAMPON-t barna hajra használom, akkor világosít rajta?
Drogériákban kapható hajszerkezet èpìtő sampon v balzsam? Kinek mi vált be?
A lányomnak nagyon vékony szálú haja van. Mivel ápoljam, hogy ne törjön? Van erre vmi spéci sampon?
Adott egy hajsampon, egy hajbalzsam és egy hajpakolás. Milyen sorrendben használjam?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!