Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért lesz minden bizsutól...

Miért lesz minden bizsutól zöldes a bőröm? Allergia vagy mindenkinél így van?

Figyelt kérdés
Ha bizsu fülbevalót hordanék a fülem is zöld lenne??
2010. jún. 29. 10:57
 1/6 anonim válasza:
100%
lehet hogy nem bírja a bőröd. próbáld meg hogy egy arany ékszerrel is ez lesz? mert ha nem akkor a bizsuval van baj. sokaknak nem bírja a bőre.
2010. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A bőröd kémhatása olyan hogy reakcióba lép az ismeretlen fémmel. Nem véletlenül készítik az ékszereket nemesfémekből.
2010. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor ha kilövetném a fülem ne is próbálkozzak a bizsu fülbevalóval?

Am köszi a válaszokat :))

2010. jún. 29. 11:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is bezöldül,általában akkor mikor melegem van és kicsit megizzadok.
2010. jún. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A réz miatt van, mikor az ezüst bizsuról lekopik a festék, és vörörses lesz, na az oxidálódik a bőrödön.:)
2010. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is bezöldült:D de csak mert...hát ez egyes fülbevalóktól van csak. pl. nekem egy dobókockás fülbevalótól..és nem fáj meg semmi, cska ilyen zöld undorító izé van ott..ilyen kemény..és a füled is zöld marad tőle,,, ez lekopik egy idő után
2010. jún. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!