Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Raszta leszek, milyen méret...

Raszta leszek, milyen méret az ideális?

Figyelt kérdés
Másfél hónap múlva megyek rasztásítan (20,csak felül lesz, oldalt rövid) és a vastagságot még mindig nem tudom eldönteni, ugye egyre nagyobb divat, hogy a külföldi (mára már itthon is) rappel gengszter gyerekek rasztásítanak, nem szeretném, hogy egy kategóriába vegyenek velük, ahogy látom a legtöbbjüknek vékony, és vékonyodó rasztájuk van(nincs alul visszahorgolva) tehát akkor a kérdés, melyiket könnyebb ápolni vékony vagy vastag rasztát, a vastag alatt ujjnyi vagy nagyobb vastagságra értem,és mit tegyek, hogy ne kategorizáljanak be a rappbe, a karkötőre meg nyakláncra gondoltam de ha van egyéb ötlet kérlek írjátok le :D

2019. jan. 12. 12:32
 1/7 A kérdező kommentje:
20cm a hajam*
2019. jan. 12. 12:36
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha csak husz centi a hajad, en meg nivesztenem a rasztasitas elott, mert volt ismerosom, akinek a vallig ero oldalt felnyirt hajat berasztaztak, es ugy nezett ki mint egy ananasz.

Szerintem az ujjnyi vastag, egyenletes vastagsagu raszta a legszebb, de aki csinalja es ert hozza, az ugyis latja, hogy mennyi hajad van, hany es milyen vastag tincset lehetne szepen kihozni belole.

2019. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, jobb lenne ha hosszú hajjal rasztasitanek de nem szeretnek varni. Akkor maradok az ujjnyi vastag tincseknel, köszi a választ! :D
2019. jan. 12. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha csak felül lesz, ne csodálkozz ha divat rasztának fognak gondolni...

ha magad miatt csinálod akkor meg kit érdekel mit gondol más

2019. jan. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisujjnyi vékony tincsek a legideálisabbak, ha vastag tincseket csináltatsz nagyobb az esélye hogy később fájni fog a fejbőröd. A vékony tincsek pedig idővel úgy is vastagodnak :)
2019. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, miért vastagodnak egyébként? vagyis, hogyan? :D
2019. jan. 20. 13:41
 7/7 anonim válasza:
Úgy, hogy a rasztánál nem "fogy" a hajad, mert ami amúgy kihullana, azt itt visszahorgolod a tincsbe.
2019. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!