Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Raszta leszek, milyen méret az ideális?

Másfél hónap múlva megyek rasztásítan (20,csak felül lesz, oldalt rövid) és a vastagságot még mindig nem tudom eldönteni, ugye egyre nagyobb divat, hogy a külföldi (mára már itthon is) rappel gengszter gyerekek rasztásítanak, nem szeretném, hogy egy kategóriába vegyenek velük, ahogy látom a legtöbbjüknek vékony, és vékonyodó rasztájuk van(nincs alul visszahorgolva) tehát akkor a kérdés, melyiket könnyebb ápolni vékony vagy vastag rasztát, a vastag alatt ujjnyi vagy nagyobb vastagságra értem,és mit tegyek, hogy ne kategorizáljanak be a rappbe, a karkötőre meg nyakláncra gondoltam de ha van egyéb ötlet kérlek írjátok le :D

Keress kérdéseket hasonló témákban: raszta, haj, vastagság

jan. 12. 12:32  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

20cm a hajam*

# 1/4Időpont jan. 12. 12:36 Privát üzenet

Ha csak husz centi a hajad, en meg nivesztenem a rasztasitas elott, mert volt ismerosom, akinek a vallig ero oldalt felnyirt hajat berasztaztak, es ugy nezett ki mint egy ananasz.

Szerintem az ujjnyi vastag, egyenletes vastagsagu raszta a legszebb, de aki csinalja es ert hozza, az ugyis latja, hogy mennyi hajad van, hany es milyen vastag tincset lehetne szepen kihozni belole.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 12. 21:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom, jobb lenne ha hosszú hajjal rasztasitanek de nem szeretnek varni. Akkor maradok az ujjnyi vastag tincseknel, köszi a választ! :D

# 3/4Időpont jan. 12. 22:22 Privát üzenet

Ha csak felül lesz, ne csodálkozz ha divat rasztának fognak gondolni...

ha magad miatt csinálod akkor meg kit érdekel mit gondol más

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont tegnap 09:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ezek ideális paraméterek modellkedéshez?
Vans hátizsákból melyik méret ideális sulihoz?
Melyik az ideális esernyő méret egy személyre? Értem ezalatt a kinyitott esernyő méretét
Lányok, számotokra mekkora az ideális melltaró méret aminek örülnétek?
Bershkából szeretnék venni pulóvert és dzsekit. Felpróbáltam egy L-est, azt kicsit nagynak éreztem, felpróbáltam egy M-est is, azt pedig kicsit kicsinek.180cm magas vagyok 17...
Mennyi az ideális méret 172 centihez?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!