Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szedjem ki a festéket...

Hogyan szedjem ki a festéket a hajamból?

Figyelt kérdés
Már egy ideje festegetem a hajam,de nem tartós festéket használok,hanem szinezőket. Na most nálam a szinező,nem 8-12 mosásig van a hajamabn,hanem valamiért teljesen beszívja és nem jön ki és nehezen halványodik. Na most én megelégeltem,hogy látszik a vilgáosbarna lenövésem és újra beszíneztem sötétbarna szinezővel,de a végeredmény fekete lett. Ez volt 3-4 hónapja és sehogy sem akar halványulni. Már elegem van az összes szinezőből/festékből és szeretném visszakapni az eredeti hajszínem valahogyan a jövőben. Van valakinek ötlete,hogy legalább hogyan tudnám halványítani,hogy ne legyen ekkora kontraszt a lenövés és a hajam közt,míg teljesen le nem növesztem?

2019. jan. 12. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Létezik hajradír a drogériàkban az valamennyire visszaszedi a sötét hajfestéket.Ha szerencséd van, talàn még az eredeti hajszíned is visszakaphatod,mivel csak színezted.Drogériàban is kapható Colour B4 hajfestèk eltàvolító, 3500 ft.De azt hiszem létezik egy másik nevű is amit már hallottam.Èn egyébkènt csináltam már,egy elcseszett színezéstől tartósan mahagóni vörös lett a hajam ami nagyon nem állt jól,és nekem eredeti lett utàna,pedig sokan mondjàk,hogy a vörös az kiszedhetetlen.Egyetlen hátrànya,hogy iszonyat büdös az a cucc ès sokadik mosásig is éreztem,szóval szerezz be valami szuper illatos hajàpolót is.
2019. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! Ma kipróbáltam azt a C-vitaminos pakolást,amit mindenhol látok,de az ég világon semmit nem tett. Szerencsére nem is rontott a hajam minőségén. Esetleg tudnál konkrétabb nevet vagy helyet mondani a hajradírhoz,mert hiába kerestem eddig még nem láttam sehol.
2019. jan. 13. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!