Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olvastam valahol hogyha répát...

Olvastam valahol hogyha répát eszek akkor az segíti a barnulást (karotin miatt), na a répa elfogyasztása után mennyi idővel feküdjek ki napozni?

Figyelt kérdés

vagy ez mindegy ?


am bocsi a hülye kérdésért :(


2010. jún. 29. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ez tetszett:D Mit gondoltál eszel egy répát és egy óra múlva szépen lebarnulsz?:)


Amúgy a kérdésedre válaszolva, ha napi rendszerességgel eszel több formában(turmixolva, rágcsálva) répát akkor jövő nyárra bejöhet a dolog. De jobb esetben egy hónap is elég. Mindenesetre csak rágcsáld, csak bejön:)


L/18

2010. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy segít

De a túl sok répa miatt kicsit sárgásra "barnulsz":D:D


én legalábbis úgyhallottam:D

2010. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ja sárga leszel, de napozz csak úgy biztosan bejön
2010. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

n februártól májusig ettem,és könnyebben barnulok.

így nyáron könnyebb lett..

de nem egy répától lesz jobb :D

2010. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ja,és naponta 2-3 répa:D

előző vagyok

2010. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy nem egy répától fogok lebarnulni :D


De amúgy köszi a válaszokat !

2010. jún. 29. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha minden nap 3-4 répát megeszel.. nem hagysz ki egy napot se 2 hét után megfog látszani mer a répában 6,6mg karotin van és ha ebböl naponta 3-t megeszel ez lerakódik a bőr küldő hámsejtjén ettöl lesz barnás a bőröd.. hidd el.. nemleszel se sárga se piros se narancs!!! ez biztos:)

Ja és persze a 4 répa full nyers legyen

2010. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!