Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hab állagú alapozó...

Melyik hab állagú alapozó fedi el a bőrhibákat a legjobban?

Figyelt kérdés
most az Avonosat használom, de nem igazán vagyok megelégedve vele :S nem fed szépen és rendesen , maszkahatású és a színe sem stimmel:S
2010. jún. 29. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
melyik fajtát használod az avonosból ?? am én is avonos alapozót használok de én folyékonyat és én megvagyok vele elégedve
2010. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én folyékonyat használok loreal infallible, és nagyon szeretem. problémás a bőröm de szépen eltűnteti a problémákat. évek óta ezt használom.
2010. jún. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
54%
utobbit majd kipróbálom, én most csak babahintőport használok átmenetileg, mert elfogyott, én amúgy menhettent használtam, és nagyon jó gyulladáscsökkentő, de nem fed annyira szépen mint szeretném:D
2010. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
huh nem tudom a pontos nevét igy hirtelen, de a hab állagú alapozóját, azt hiszem csak ez az egyfajta van ilyen az Avonban :)
2010. júl. 1. 13:30
 5/11 anonim ***** válasza:

oh legyszi nezd mar meg mi az alapozod neve mert erdekelne.

nem talalkoztam meg az avonban hab allagu alapozoval.en a bornyugtato hatasut hasznalom szinten az avonbol de meg vagyok vele elegedve.

2010. júl. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Fülünyúl ***** válasza:

Avon? Ki akarjátok nyírni a bőrötöket?

Ha sminkanyag és profi kell, akkor Joe Blasco, M.A.C., Ixima. Hálivúd is ezt használja, de modellkedésben is ezt használjuk, ahol mindig kell a smink, profinak kell lennie de bőrkímélőnek.

2010. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én ezeket használtam eddig: Miss Sporty young-folyékony kifejezetten van problémás bőrre,és vehetsz hozzá kőpúdert és korrektort is.Vagy a Maybelline Pure-folyékon,olajmentes,50% vízzel.
2010. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En Vichyt hasznalok, es Lorealt. en is hab allagut hasznaltam regebben a Lorealtol, de kiprobaltam a folyekonyat, es bejott. A borom problemas volt, mintha rendbejott volna mostanaban.
2010. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miss Sporty folyékony alapozó sem rossz;)

Meg a bőrszínhez igazodó porpúder *****csillagos!!!(legjobb)..bár már nem szoktam látni ezt a fajta porpúdert.mintha ki sem lennél festve;)

2010. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint a hab állagú alapozó:) De előtte vigyél fel az arcodra hidratálókrémet és várd meg míg beszívja a bőröd.^^
2011. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!