Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen mattító hidratálót...

Milyen mattító hidratálót ajánlanátok T-vonalban zsíros arcbőrre?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Clinique hidratálóját használom, amivel nagyon elégedett vagyok, de érdekelnének más alternatívák is.

2019. jan. 20. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Zsíros a bőröd?

Szerintem először vizsgáld meg, hogy miket eszel, meg van-e a napi minimum 2 liter vízbeviteled, mennyire eszel zsíros, olajos ételeket, mozogsz-e rendszeresen...stb.


Nem a különböző kenceficéktől kell várni a csodát.

2019. jan. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Jelenleg szoptatok, így jóval többet is iszom napi 2 liter víznél, egészségesen étkezek a baba miatt, és mozgok annyit mellette, amennyit csak tudok. Kérlek ne életmód-váltási tanácsokat adjatok, ezekkel most nem sokra megyek. Köszönöm.
2019. jan. 20. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Akkor viseld el, mert most ilyen szakaszban vagy. Egy sz..ros krémtől nem fog megváltozni semmi.

De nyugodtan lepontozhatsz, ez is csak a gyerekes viselkedésedre vall.

2019. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is zsíros a bőröm pedig jól étkezek, sokat iszok, van akinek alapból ilyen típusú a bőre. Mielőtt életmódot váltottam ugyanilyen zsíros volt, csak akkor bőrhibáim is voltak, de azóta szépen kitisztul, viszont ugyanúgy csillog. Nem kell ezért kioktatni aztán meg besértődni.


Skincode SOS mattító arckrémét szoktam használni, ez tényleg szépen mattít és hidratál,imádom, viszont elég drága, gyógyszertárban kapható. Illetve a body shop teafás mattító arckréme magyon jó még, habár a másikat jobban szeretem ugyanúgy 50 millis mindkettő, de ez árban kb negyede a skincode-nak.

2019. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Yves Rocher Sebo Végétál arckrém szépen mattítja a bőröm, pedig nagyon zsíros eredetileg.

Egy sokkal olcsóbb mattító krém a Garnier Botanical zöldteás kréme, ez 1000-1400 ft, a Sebo az 3-4000 akciótól függően:)

A Sebo zselésebb állagú, fantasztikus hatással volt a bőrömre, sokkal kezelhetőbb, remek sminkalap, a Garnier először amikor felviszed zsírosabb érzést hagy, utána beszívódik, és akkor már mattít. Szerintem mindkettő krém remek választás, nekem mindkettő bevált:)

2019. jan. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#1 Én nem pontoztam le senkit és nem sértődtem meg. Egyszerűen csak feltettem egy normális kérdést, amire Te nem adtál választ, hanem kapásból kötözködni kezdtél. Most akkor ki a gyerekes kettőnk közül? A többieknek nagyon szépen köszönöm a konstruktív válaszokat, utána fogok nézni ezeknek a krémeknek 😊
2019. jan. 20. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!