Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A "Magic Hair" hajkapszula...

A "Magic Hair" hajkapszula tényleg olyan hatásos, mint amennyire bereklámozzák? Minden videóban, hirdetésben látom.

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem lehet elmenni mellette. De nekem a weboldaluk simlisnek tűnik.


Mi az igazság, tapasztalatok?


2019. jan. 20. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Hajnövesztő hatása nincs. Vitaminhiány miatti hajgyengeségre jó lehet, de annak meg extrémen túlárazott, dm-ben kapható teljesen ugyanolyan összetételű b komplex vitamin a magichair árának töredékéért.
2019. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan, mintha egészségesen, vitamindúsan táplálkoznál. A hajnak amúgy is nőnie kell. Jól írja az előző, ha nem tudsz egészségesen étkezni, akkor vegyél valami étrendkiegészítőt. Felesleges ennyi pénzt kidobni a Magic Hair-ért.
2019. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
En használtam. Rögtön hatása nem volt. Csak annyi hogy nem töredezett a hajam es nem hullott. Aztán rá fél évre (miután abbahagytam) elkezdett nőni a hajam. Addig is nőtt csak ezután látványosabban. Es a hajamat erősebbé is tette. Ne várj tőle hirtelen nagy csodát ennek is idő kell
2019. febr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáltam már más márkájú vitamint, de egyik sem vált be.

Kb 4 hónapja szedem a Magic Hair kapszulát, és rengeteget nőtt a hajam, puha és fényes. Hajfestés után 2-3 héttel már nagy lenövésem van. Küldtem be előtte-utána képet és kaptam ajándékba 5 doboz pezsitabit és egy Magic Bright krémet.

2019. márc. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A legjobb hajhullás elleni kapszula, amit próbáltam. Nem csak megszüntette a hajhullást, de rengeteg babahajam lett 3 hónap alatt. Még 3 hónapig tervezem szedni, aztán szünet tartása után újra elkezdem. Nagyon megéri az árát, bár én akciósan szereztem be.
2019. márc. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha gyenge a gyomrod nem ajánlom. Kivéve ha hányingert akarsz és hányást.

A hajad nő tőle. De sokkal több, kb 6x annyi dolgot tartalmaz, mint amennyire a testednek szüksége lenne, ezért forog majdnem mindenkinek tőle a gyomra sajnos.

Nyilván vannak kivételek, én ismerek akinek olyan haja lett tőle hogy aztarohadt wow

Igaz, amikor a barnadobozasat szedtem, csak éhes voltam, de mikor a rózsaszín dobozosat kezdtem el szedni, jött a hányás egyből. Nem csak nekem, hanem az egyik barátnőmnek is.

Nem feltétlen neked írom, mert már rég írtad ki a kérdést, de hátha valaki erre téved egyszer, neki remélem tudtam segíteni.

Próba szerencse

2022. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!