Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az hogy a fodrász...

Miért van az hogy a fodrász mindig rövidebbre vágja a hajt mint amilyenre kértem?

Figyelt kérdés

Kb a 7. fodrász akihez az elmúlt 2 évben mentem és mind 1 től 1 ig rövidebbre vágja a hajam. Illetve teljesen le s arja hogy mit kérek. Megmondom hogy csak alul körbe szedje fel erre körbe átmenet nélkül levágja. Hiába szólok hogy ne vágd le csak összeigazítom csak megigazítom...

Létezik még olyan fodrász aki azt csinálja amit kérnek?


2019. jan. 21. 14:22
 1/6 anonim válasza:
35%
CSAK FÉRFI FODRÁSZHOZ JÁRJ, női fodrászhoz soha. Ennyi a titok.
2019. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kreténpali ***** válasza:
100%
Nekem pont fordítva. Mindig hosszabbra hagyták. Mire rájöttem, hogy amikor az ujjával összefogja a hajat és mutatja, hogy "ekkora jó lesz?" akkor nem az lesz amit látok, hanem ott fogja fogni, amikor az ujjai másik oldalán vágja a hajat :)
2019. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Mert a fodrász a hajszálkákat is nézi, hiába kérsz 2 centit ha 4 centi szálka van rajta, ugyanúgy fog romolni, ha nem vágja le az egészet. Én ezt hallottam. De egyébként szerintem nyugodtan megmondhatod neki, hogy ennél többet semmiképp se, vagy megkérdezheted miért vágja le mindig rövidebbre. Csak elmondja a választ rá, ha meg csak béna és nem fogja fel keresni kell másikat. :)
2019. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azért, mert ő látja, hogy meddig van roncsolódva a hajad és mivel fodrász és szívügye a hajak ezért őt zavarja/jót akar neked tenni. De szerintem is szögezd le vele a vágás előtt, hogy mindenképp annyit szeretnél vágatni, amennyit mondasz, mindegy mennyire roncsolt a hajad. Ha így sem hallgat rád, akkor menj máshoz, de a legtöbb sajnos ezt csinálja.
2019. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igy van,a fodrász nem azt nézi,hogy te mennyit kérsz hanem azt,hogy mennyi van eltörve belőle.Nyilván nem lenne túl esztétikus levágni 2centit,amikor 6elvan törve és ugyanolyan rossz minőségű marad a hajad.
2019. jan. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így már értem... de akkoris..
2019. jan. 21. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!