Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mièrt csak egy bizonyos...

Mièrt csak egy bizonyos szintig nő a hajam?

Figyelt kérdés
Èvek óta hosszú, derékig érő hajat szeretnèk de egy bizonyos szint után megáll a növekedés, már nem egyszer visszavágattam vállig érőre, arra gondolva hogy biztos töredezett, egészsègtelen volt de ennyiszer már nem hiszem h egészsègtelen lenne, főleg hogy több mint egy éve egyik napról a másikra abbahagytam a festést, hajat vasalni havi 1x szoktam, nem egy hajvitamint próbàlok, ápolom, stb. Màr rég meg kellett volna nőnie, erre semmit nem nő. Nemrég volt frufrum, màr az is akkora mint a többi hajam, de a többi az nem nő hosszabbra csak egy bizonyos szintig. Miért van ez? :( mostmár kezdek nagyon elkeseredni h sosem lesz hosszú hajam pedig annyi mindenf megteszek érte..
2019. jan. 22. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
Lehet egy bizonyos hosszra van kódolva a hajhossz is. Most már szinte csak az orvosi konzultáció marad, ha már tényleg ennyi mindent megtettel azért, hogy derékig érjen a hajad.
2019. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez a genetikailag eddig nőhet dolog hülyeség, ilyen nincs. A haj folyamatosan nő , ha egy bizonyos pontnál nem lesz hosszabb az csakis azért lehet mert a vége kopik/törik. Külső hatásoktól is lehet, a ruháinkhoz meg a párnánkhoz eleve minden nap súrlódik, ettől is kopnak a hajvégek. Aztán lehet hogy a hajápolási termékeid se jók, kiszárítják a hajvégeid amik így folyamatosan letörnek.
2019. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!