Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem a barna hajam...

Befestettem a barna hajam veget enyhe szőkére (inkább sötét szőke) de megbántam, van valami házi módszer amivel le tudnám szedni a hajamrol? Vagy fodrász le tudna szedni? (3 hónapja ilyen)

Figyelt kérdés

2019. jan. 22. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem befestetted hanem leszokitetted. Nincs “alatta” a barna szin, kiegetted a szinpigmenteket a hajadbol.

Festess ra barnat fodrasszal (de par mosas utan ugyis kopni fog es latszani fog h vilagosabb) vagy vagasd le.

2019. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat vagasd le a veget vagy esetleg fesd ujra. Mast mit tudnank mondani?
2019. jan. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak az alját fesd be barnára. Ombre is divatos.
2019. jan. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szőkét nem lehet leszedni. A pigmentet távolítottad el.

Keress hasonló árnyalatú festéket mint az eredeti és fesd át. Barnát nehéz elrontani, csoda, hogy a házi szőkítéssel nemjártad meg. Főleg, hogy ombre szerűséget akartál, nagyon könnyű rondát csinálni házilag.

2019. jan. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

koszonom az uzenetet, de mar tobben leirtuk neked, hogy a hajad le lett szokitve, NEM lesz ott a sajat natur hajszined soha tobbet azon a reszen.

“Direkt úgy kertem hogy ne “szivassák” le a hajam azon részét,hanem csak rá festették ezt a fajta szőkés barna színt

Igy meg van esély vissza kapnom az eredeti szinemet?”

Ha vilagosabb ott a hajad akkor bizony ott mar nincs meg az a pigment... nem tudod “kikoptatni” a szokitest.

2019. jan. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!