Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg akkora baj, hogy...

Tényleg akkora baj, hogy nappali arckrémet használok éjszakára, mint amennyire azt ítják a neten?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt használom este. Nem csak annyi a különbség, hogy egyikben van fényvédő másikban nem? Ami éjszakára felesleges igazából...


Most láttam, hogy ebből van olyan, ami nem tartalmaz fényvédőt... Imádom, csak annyi, hogy naptej illata van.


Reggel csak egy Nive Make up startert használok.


Most olvastam neten, hogy mennyit ártok ezzel, két különbözőt kellene használni, jobb lenne, ha nem használnék semmit.


Nem vagyok egy nagy krémes. Csak most kezdtem el, illetve mert már muszáj, mert száraz a bőröm, tényleg nagyon.


Szerintem jobb, mintha nem használnék semmit.


2019. jan. 29. 22:54
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Van különbség a kettő között? Plusz napi 2-szer sokank érezném...


De mindenhol leírják, hogy csak ártok vele, mert nem ugyanaz a céljuk, a napfény hatására aktiválódik, meg nem fejti ki a hatását stb.

2019. jan. 29. 23:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a nappali krémek (Elvileg) védelmet nyújtanak a külső káros hatásoktól (napsugárzás, szennyeződés) így éjszaka sem tud pihenni és szellőzni a bőröd.

Az éjszakai krémek zsírosabbak és bőrnyugtatóak.

2019. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt olvastam...


Szóval ez a krém csak nappalra jó, éjszakára vegyek másikat?

2019. jan. 30. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Célszerű lenne.
2019. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!