Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Írnátok légyszíves olcsóbb...

Írnátok légyszíves olcsóbb fajta 50 faktoros fényvédő, naptejet, ilyesfajta krémet?

Figyelt kérdés
Van a la roche posay, de az szerintem nagyon drága, és mindenhol olvasom, hogy az márkásabb, tehát drágább is elvileg. 50 faktoros kell hogy legyen. Létezik abból másfajta, olcsóbb, milyet keressek patikában? Ez egyáltalán patikában kapható?
2019. febr. 1. 00:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Természetsen csak arcra, pigmentfoltokat megelőzőleg
2019. febr. 1. 00:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát én a rossmannban vettem saját márkás 50 faktoros krémet 500 forintért.
2019. febr. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Miss Endzsi ***** válasza:

Figyelj rá, hogy ne legyen benne alkohol. A rossman sajátmárkásnál már több féle van, ami nem tartalmazza.

pl. ez a fajta: [link]

2019. febr. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

La Roche drága, de én azt használom, nekem megéri, sokáig elég. Patikában lehet venni. A patikus nénik nekem mindig szívesen segítenek, a La Roche-t is azért vettem meg, mert tanácsukat kértem, és adtak egy csomó mintát.


Nekem ez nagyon bejött, sajnos mást nem tudok ajánlani.

2019. febr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is hallottam már hogy legalább megéri, és nem nagyon csalódik benne senki? Én azért örülnék egy olcsóbbnak is, amiben talán szintúgy meg lehet bízni és van értelme, és 50 faktoros legalább.
2019. febr. 1. 16:29
 6/6 Miss Endzsi ***** válasza:

A La roche nem a legjobb kategória. Ha drágábban gondolkozol, ezek közül válassz inkább.


https://www.youtube.com/watch?v=daaWv5u3pcw

2019. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!