Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet ilyen stílusú...

Hogyan lehet ilyen stílusú hajat növeszteni?

Figyelt kérdés

Körülbelül milyen hosszúra kell növeszteni? Mennyi ideig tart a növesztés? Amíg növesztem, milyen stílusú hajat érdemes vágatni?

A másik, hogy a hajam most eléggé egy csomóban áll, ha hosszabb lesz, könnyebb lesz szétválasztani a tincseket?


Link:

[link]


18/F



2019. febr. 1. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre nincs jó válasz. Ha 0-s geppel volt vagva akkor fel ev. Ha mar alapbol hosszabb akkor par honap
2019. febr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mi az hogy hogyan kell? A hajad nől magától, nem kell külön megkérni rá :D

Egyébként azt sem írtad le, hogy milyen típusú hajad van. Egyenes? Hullámos? Göndör? A képen lévő palinak (bár nem vagyok szakértő) hullámos haja lehet, ami szintén kevés infó, mivel mellesleg nekem is hullámos hajam van, de ennél sokkal erősebb (lásd 1 éve nem használok fésűt, fél éve növesztem és magától úgy áll be mintha beszárítanám, egyszerűen alig kócosodik).

Ha valami tüsi hajad van, abból sosem lesz ilyen sajnos.

2019. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen, ha nem vágatom le és elalszom a hajam. :) Engem nagyon szokott zavarni, ha ilyen a hajam.
2019. febr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!