Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A tengervíz árthat a hajamnak...

A tengervíz árthat a hajamnak és az ajakpiercingem körül lévő lyuknak?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdés, hogy ha sós tengervízben vvan a hajam huzamosabb ideig az esetleg szárítja, vagy töri, vagy csinál vele ilyesmit? Meg még a nyaralás előtt szeretnék szúratni egy ajakpiercinget, de félek, hogy irritálhatja a sós víz a sebet, vagy lyukat, vagy nem tudom melyik a helyesebb szó. Kell ettől tartanom? Másfél hét múlva megyünk.
2010. jún. 30. 22:01
 1/7 anonim válasza:
100%
Pc szúrás után 3-4 hétig nem strandolhatsz!!!! Akármi belemehet, elfertőződik stbi...Ja és szauna és szoli is kizárva...
2010. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A másiknak köszönöm, akkor addig nem szúratom be.
2010. jún. 30. 22:13
 3/7 A kérdező kommentje:

Nah bőségesen kiöntöttem a lelkem, mindent elmondtam ami bennem volt :D


akkor most JÖHETNEK A VÁLASZOK!!!

2010. jún. 30. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nyaralás során sosem szokott baj lenni a hajammal, mondjuk olyan sokat nem szoktam a tengerben fürdeni.Testápolót vigyél magaddal, és vannak ilyen sprés balzsamok, én azt szoktam ott ráfújni, estére mindig szép a hajam tőle, mert ugye este party van!Jah!2 naponta hajmosás nálam be szokott nézni, iszonyú idegesítő, hogy 2. nap után érzed hogy az egész fejbőröd egy merő só!Mondjukn em feltétlenül kell samponnal megmosni, talán elég a víz is,nem tudom, nekem muszáj volt, nagyon hosszú a hajam sajna:S

Jó pihit, piercing meg ráér bőven utána, a só addigra úgyis lemarja az arcodat, és majd megjegyzik hogy milyen puhi, és nem lesz rajta semmi szennyeződés.Egy napig:)

Sok sikert!

2010. jún. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen a választ :)

hát majd akkor megnézem ezeket a sprés balzsamokat, még nem hallottam róluk.

2010. jún. 30. 23:50
 6/7 anonim válasza:
ahogy kijöttél a tengerből, zuhanyozz le, meg a hajadat is öblítsd ki, mert a rászáradt só nem tesz jót neki. a pc-t meg ja, hanyagold, mert baromira fogja marni, meg be is gyulladhat. =/ (egyébként nekem ötször volt már piercingem, jelenleg is van három, és asszem nem rendelkezem alacsony intelligenciaszinttel... kedves 22:16-os.)
2010. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

11:30

köszi a választ! megfogadom a tanácsokat, ma vettem olyan fújós balzsamot is amit mondott valaki, tényleg jó. És hagyjuk már szegény 22:16-ost, azt sem tudja mit beszél. Olyan mint egy átlag magyar ember sajnos: agymosott, és divatból konzervatív.

2010. júl. 2. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!