Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám visszacsinálni...

Hogyan tudnám visszacsinálni a hajam?

Figyelt kérdés

szoval eredetileg sotetszoke/vilagosbarna hajam van es befestettem feketere, amit szerettem es szeretem is mind a mai napig, viszont vissza szeretnem kapni az eredeti hajszinemet:( mit ajanlanatok? igyis hullik rettentoen mondjuk mar a festes elott is hullott

lenoveszteni nem nagyon szeretnem mert rengeteg ido es meg gusztustalan is



2019. febr. 8. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj el fodrászhoz biztosan tud valami okosat..

De mit keres ez a kérdés a teherbeesés kategóriánál??

2019. febr. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Én is így voltam ! Hosszú évekig fekete hajam volt !


Én elmentem fodrászhoz és melirral szedte ki belole 6 hónap alatt (3 alkalom) a legkíméletesebben !

Mostmár újra szőke vagyok megmaradt a hajam ! Egyáltalán nem roncsolódott!


Az el kell fogadni és fel kell fogni hogy egy alkalom alatt nem lehet kiszedni úgy hogy szőke / szökés barna legyél ... persze ha számít hogy a hajad ne veszítsd el !


Egyébként amíg fekete voltam nekem is nagyon hullott, már nem hullik egyáltalán !

A feketében van a legtöbb ártalmas dolog ! A legtöbb festék !


Úgyhogy én javaslom neked ne otthon próbálkozz mert annak szörnyű lehet az eredménye !


Szanj rá a fodraszra pénzt és ő szakszerűen megszabadít tőle ! M

Nekem első alkalommal egy ilyen kozepbarnaig tudta kihozni belőle a feketét melirral !

2019. febr. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

C-vitamin porral (aszkorbin savval) ki tudod szedni elég rendesen.

Nekem elsőre feketéből barna lett, három alkalom után elég világos volt, hogy ne látszódjon annyira a lenövés. Utána egy laza melírral a többit már fodrász oldotta meg.

Kicsit szárít, de nem vészes. Egyenletesen kopott ki a festék, nem lett se foltos, se narancssárga.

Neten több helyen leírják, hogy kell használni.

2019. febr. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
veletlen volt a teherbeeses kategoriaba:D nagyon szepem koszonom a valaszokat!!!♥️
2019. febr. 8. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Nehogy melirral szedesd ki uristenem...

Ezt sose ertettem..

Baratnomnek is igy szokitettek vissza a barna hajat szokere, zebra melirral tobb alkalommal. Ebben 2 dolog extra hlyeseg:

1. Idiotan fogsz kinezni vegig, minden alkalommal, es a vegeredmenyben is csikos lesz a hajad.

2. Ha leszokited a hajad, a melir nem fogja megvedeni, ezert felesleges egyszerre “csak keveset” szokiteni! Ugyanugy fog roncsolodni a hajad, akar 1 honappal korabban vagy kesobb szokited le. Sot, akar rahuzhatja a szokitot mar melirozott tincsre egy alkalommal es akkor garantaltan meg zebrasabb leszel.


Szornyu volt ezt latni a baratnomon, ocsmany volt a haja, utana mester fodrasz kellett, hogy szinkorrekciozza. Megha a fodraszod kepes is egyszinure melirozni a hajad alkalmankent, mi ertelme van?? Honapokig csikos vagy a semmiert. Egyszerre leszivatni ugyanannyi kart okoz a hajadban, mint tincsenkent, csak nem kerul annyiba, nincs annyi ido se, es nem fogsz menetkozben idiotan kinezni.

2019. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3. Vagyok

Ha nem vagy terhes, akkor a colourB4 is jó. Nekem a vöröset szedte le nagyon jól. De be kell tartani a használati utasítást, és egy örökkévalóságig kell öblíteni a hajad. (10 perc.) Ezen múlik, hogy mennyire jön ki a festék.

Nem rocsolt, nem ment tönkre a hajam, szerintem most jobban működik, mint 5 éve, mikor először próbáltam. Mondjuk terhesen biztos nem használnám.

2019. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Colour B4-et javaslom.
2019. febr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok !


5! Talán a baratnodnek nem kellett volna megspórolnia a normális fodrasz arat !


Én minőségi helyen voltam igen neves szakembernel hidd el nem lett zebra Csikós és semmi hasonlók !

Amikor az ember elmegy ilyen koklerekhez mint a te baratnod na akkor van az hogy egy ilyen kérdésnél jössz Te és megszolalsz “Jezusom, nehogy meliroztasd uram istenem”


Mert az sokkal jobb ha a kerdezo teljes egeszeben lekokteloztatja a hajat esetleg egy hasonló koklerrel mint aki zebrat csinált a baratnodbol aztán akkor csodálkozik a kérdező ha esetleg nem bírja a haja a sokkkhatast, és le eg neki !


Tudod mit kerdezo , tényleg menj el egy szakihoz lehetőleg ne a sarki 2 nm-es fodraszatba, hanem egy szalonba es kérd ki egy szaki véleményét , hogy ő milyen eljárással csinálna a hajad állapotának megfelelően ! Es ha melirt javasol, ne parazz ma már kimondott kérésre se szívesen csinálnak zebra csíkokat, kivéve az 5 . -os barátnőjének a kókler helyen ahova elment!

2019. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as.. hajmodell vagyok, az orszag legismertebb fodraszakademiajanal, rendszeresen vallalok el extrem hajakat es egyszerubbeket is, es mesterfodraszok tanulnak tovabb ott.. lassan mar 5 eve. Innen tudom, hogy egy szakembernek SOHA nem fordulna meg a fejeben melirral kiszokiteni valakinek a hajat egyszinre. Ahova te mentel, az volt “kokler”. Gyonyoru a stilusod amiben irsz egyebkent..
2019. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!