Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen vegán hajfestékek/szőkí...

Milyen vegán hajfestékek/szőkítők vannak?

Figyelt kérdés
Olyanokat keresek amiket DM-be, Rossman-ba betudok szerezni, nem csak online rendelni. Tudtok ilyet? Esetleg ha valami tapasztalatot is megosztanátok, nagyon örülnék :)

2019. febr. 10. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Henna?
2019. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Herbatint
2019. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Szia!


Hasonlóra válaszoltam itt, ahol a természetes (nem vegyszeres) szőkítést kérdezték:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..


Vegán azaz növényi szőkeséget erősítő a kamilla - tehát barna hajra nem jó, de a világosabb, szőkéhez közel álló hajszínt erősíti. Hosszabb használat után.

Mint a linken írtam: gyümölcs citrom aszkorbin sava is világosítja a hajat, de az sem azonnal.

Ha citrom levét használod, kompenzálhatod a benne lévő gyümölcssav (aszkorbin sav) hatását sörrel!

Meglepően lágy, kellemes tapintású lesz a haj, és a citrommal együtt alkalmazva a sör illata hamar elszáll.

A sörben lévő vitaminok kondicionálják a hajat. Az utolsó öblítéskor használva a sört, belemasszírozva a fejbőrbe, és nem kell lemosni.

Igen, kipróbáltam, és elképesztő a hatása. A legolcsóbb dobozos sör is jó - bármilyen sör.

A sör & citromos kombó mellesleg korpa ellen is hatásos.

Bocs, hogy kissé eltértem a tárgytól, de azt hiszem a leírtak is hasznosak.

2019. febr. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. febr. 16. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!