Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azok a lányok, akiknek mindig...

Azok a lányok, akiknek mindig gyönyörű, egészséges, puha a haja, hogy csinálják?

Figyelt kérdés

Néha látom az utcán/egyetemen, hogy más lányoknak milyen tökéltesen sima, puha, ápolt, egyenes a haja.

Mit csinálnak vele?


Nekem vékonyszálú a hajam, így többnyire puha, de hamar töredezik, fodrász után rendben van, ha beszárítom, egyenes, de amikor már esedékes újra az egészségügyi vágás, már nem olyan szép :(


(novemberben voltam utoljára, holnap megyek, de ha végighúzom a kezem a hajamon, akkor érezni, hogy a legvége szálkás)


2019. febr. 11. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez főleg genetika. De rá lehet segíteni a természetes adottságokra egészséges étkezéssel, hajvitaminokkal, minőségi hajápolókkal és minőségi hajformázókkal. Egy jó fésű és hajvasaló csodákat tesz, főleg ha helyes technikával alkalmazod és jól beszárítod a hajad. Emellett még kismillió kezelést lehet kérni a fodrászoknál amitől szép sima lesz a haj. Sajnos ezek a praktikák igazából mind idő és pénzigényesek. Viszont ha valakinek nem adott genetikailag a szép haj, akkor ezeket tudja csak megtenni a cél érdekében.
2019. febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Én is azt tapasztalom, hogy leginkább genetika. Nekem nagyon puha akármivel mosom, ezért már nem is használok rá semmi speckót. Más meg mindent megvesz és mégse lesz olyan puha. Viszont csak hogy tudd, az én hajamat képtelenség besütni kb 5 percig bírja, ellenben azzal akinek szárazabb tapintású napokig benne maradnak nagyon szépen a hullámok.
2019. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Genetikailag is jó a hajam,de hetente 1x a fodrászom mossa és száritja.
2019. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

NEMCSAK genetika!


Vitamindús, egészséges étkezésnek is köszönhető a szép, fényes, puha haj.

[link]

[link]


A hajvégek levágása meg szerintem fontos, kb 1-2 havonta. Egészségügyi vágás.

2019. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
2 havonta trimmelem, amúgy jó sampon, balzsam, hajvégápoló, pakolás. Nem szétszárítani, stb. Ilyenkor télen amikor sál, kabát alól kell kihúznom naponta többször,nekem is jobban törik.
2019. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem természetesen puha, fényes, enyhén hullámos. Nem csinálok vele semmi különöset, csak arra figyelek, hogy ne tegyem tönkre. Sima, szűrt vízzel mosom, sampont csak ritkán használok, balzsamot soha. Nem vasalom, nem lakkozom, nem festem be, időnként vágatok a végéből. Egészségesen étkezek, szedek magnéziumot, C és D-vitamint is. A vérkeringésemet is próbálom élénkíteni, rendszeresen sportolok.


(Mindezek ellenére tényleg részben genetikai dolog lehet, mert a bőrömre ugyanígy vigyázok, az mégis rémes állapotban van, fogalmam sincs, mitől.)

2019. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyakran mossák és mindenféle kencét kennek rá.

Ha meg azt látod, hogy egyáltalán nincs babahaj, nem száll meg semmi, akkor póthaj is lehet. A környezetemben azoknak a többsége, akiknek olyan látványosan szép haja van, póthajat használ.

2019. febr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én leginkább ha ápolni akarom akkor olíva és kókuszolajat használok rá. Ettől szép fényes lesz a hajam.

Hennát használok a hajamra ami szintén csak jót tesz, gyorsabban is nő tőle.

Néha vágatni a végét fodrásszal.

2019. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!