Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt magyarországon akiknek...

Van itt magyarországon akiknek van 3D nyomtatott bionikus hajprotézise? Elolvastam róla a neten mindent, de a végfelhasználók véleménye is érdekelne. 😊

Figyelt kérdés
póthaj, hajprotézis, hajhosszabbítás, kopaszodás
2019. febr. 15. 23:09
 1/2 Miss Endzsi ***** válasza:
81%
Nagyon szép végeredményt ad, amiket láttam eddig belőle. Viszont nekem nem érné meg 3 évente egy milliót kidobni erre. Ahhoz nekem túl drága.
2019. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 007Zuzu válasza:
Engem is érdekelne a bionikus hajprotézis.Valahogy összekaparnám rá a pénzt,de mi van,ha nem bírja a fejbőröm a ragasztót?Régebben olvastam egy újságcikket(amit már töröltek a neten,(miért is?!),hogy egy nő megcsináltatta a teljes hajprotézist,de allergiát váltott ki nála a ragasztó,kisebesedett a fejbőre tőle,nem tudta használni,s mivel nem tudta igazolni,hogy a ragasztóra allergiás,nem kapta vissza a mad 2 millió ft-ot...Nagyon érdekelne olyan véleménye,akinek van ilyen hajprotézise.
2020. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!