Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Lányok, érdeklne a tapasztalatotok (? )

Sziasztok! Lányok tapasztalatára lennék kíváncsi. Az érdekelne, hogy az öltözői/közös zuhanyzói tapasztalataitok alapján a kb. 18-30 éves lányok milyen fazont hordanak “ott lent”? Megköszönöm, ha azt is leírjátok, h ti hogy hordjátok és a korotok is érdekelne, de elsősorban a tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Előre is köszönöm! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Szőtrelrnítés, zuhanyzó, öltöző

febr. 19. 14:08  Privát üzenet  

A válaszok
Én akit láttam nekik csupasz, vagy egészen rövid volt l.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont febr. 19. 14:15 Privát üzenet
Nagyjából ugyanaz mint az első válaszoló. 1-2 kivétellel, akiknek szőrös

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont febr. 19. 15:34 Privát üzenet
Nagyjának csupasz. Picit idősebb korosztályban (30-40 között) láttam inkább olyat, akinek szőrös, az is karban volt tartva, szóval nem az a dzsungel, de megmondom őszintén annyira nem néztem, milyen hosszú :).

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont febr. 19. 19:11 Privát üzenet
Én mostanában egyre több lánynak látok szőröset, persze fazonírozva, nyírva.Talán a tél miatt. Most az enyém is szőrös. L.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 1. 12:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :) várom még a továbbiakat!

# 5/6Időpont márc. 2. 12:58 Privát üzenet
erre vered?

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 16. 11:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kopaszodó férfiak! Minoxidillal mik a tapasztalatotok? Bevált?
Volt már ilyen tapasztalatotok?
Tapasztalatotok szerint az Yves Rocher vagy a Body Shop termékei a jobbak? Leginkább tusfürdőre és kézkrémre gondolok.
Szerintetek/tapasztalatotok szerint a kuponnal érkező vendegeket másképp kezelik a szolgáltatók?
Mi a véleményetek, tapasztalatotok arról a fajta póthajról, amit a fejtetőn és hátul fonnak a hajhoz?
Colorista Washout piros hajszínezőről van tapasztalatotok?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!