Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, érdeklne a tapasztalat...

Lányok, érdeklne a tapasztalatotok (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lányok tapasztalatára lennék kíváncsi. Az érdekelne, hogy az öltözői/közös zuhanyzói tapasztalataitok alapján a kb. 18-30 éves lányok milyen fazont hordanak “ott lent”? Megköszönöm, ha azt is leírjátok, h ti hogy hordjátok és a korotok is érdekelne, de elsősorban a tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Előre is köszönöm! :)

#zuhanyzó #öltöző #Szőtrelrnítés
2019. febr. 19. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én akit láttam nekik csupasz, vagy egészen rövid volt l.
2019. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából ugyanaz mint az első válaszoló. 1-2 kivétellel, akiknek szőrös
2019. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjának csupasz. Picit idősebb korosztályban (30-40 között) láttam inkább olyat, akinek szőrös, az is karban volt tartva, szóval nem az a dzsungel, de megmondom őszintén annyira nem néztem, milyen hosszú :).
2019. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Én mostanában egyre több lánynak látok szőröset, persze fazonírozva, nyírva.Talán a tél miatt. Most az enyém is szőrös. L.
2019. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) várom még a továbbiakat!
2019. márc. 2. 12:58
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
erre vered?
2019. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!