Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 22 évesen ősz hajszál normális?

22 évesen ősz hajszál normális?

Figyelt kérdés

Nagyon elkeseredtem, mikor megláttam. Ki is téptem egyből.


Nővéremnek (24) is van egy pár ősz hajszála, meg anyukámnak is. Hát engem is elért.. Ez genetikai, hogy "koraöreg" vagyok?

Barna hajam van, ha ez számít valamit.


2019. febr. 19. 18:29
 1/7 A kérdező kommentje:
EGyébként csak a hajszál egyik fele volt ősz, a másik fele normál barna volt.
2019. febr. 19. 18:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A genetikának is köze van hozzá, plusz annak is, hogy mennyire élsz stresszes életet, hogy élsz, miket eszel és iszol.
2019. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 vagyok, és nekem is van pár ősz hajszálam, és pont nem érdekel. Ha mások nem szólnak hogy ott vannak talán fel sem tűnik. Ez miatt szerintem nem kell elkeseredned. #2-es jól mondja, valószínű életmód + genetika van a dologban.
2019. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van pár, 20 éves korom körül jelentkeztek. Én elég stresszes életmódot folytatok sajnos, meg a családban is jellemző.
2019. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

20 éves korom óta nagyon ősz vagyok! Tehát nem csak 1-2 szál, hanem a halántékomnál két oldalt, egy 200ft-osnál kicsit nagyobb nagyságú területen szinte teljesen és a fejtetőn is viszonylag sok ősz hajam van.

Festetem is ez miatt 4 hetente, mert barna az eredeti hajam és nagyon látszik benne az ősz.

Nálam ez inkább a genetika miatt van, de azért a stressz az idegesség is biztos hozzátett, sajnos volt belőle részem.

Anyu és apu is nagyon korán őszültek, amikor születtem, apunak már szürke volt a haja.

Két nővérem van, ők is nagyon őszülnek.

2019. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

#5 Ez durva. :(

Én nem akarom festetni, úgyhogy remélem nekem nem lesz ilyen súlyos még pár évtizedig.

2019. febr. 20. 00:17
 7/7 anonim válasza:
Ha kitéped egyre több lesz.
2019. márc. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!