Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőr a nemiszerven? Ez ma már...

Szőr a nemiszerven? Ez ma már undoritónak számit?

Figyelt kérdés

Ahogy én észrevettem,az emberek manapság már észre sem veszik azokat a lányokat, akik molettebbek a többieknél.

És azt is észrevettem,hogy a mai fiatalok nem tolerálják annyira a szőrt a női nemi szerven.

Miért van ez?

Elfogadható az,ha 85 kg-os,167 cm-s lány vagyok,aki nem borotválkozik alul?Ez lehet vonzzó is?



2019. febr. 19. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Illózióromboló, ha egyátalán nem szőrtelenít, azaz heteken keresztül meghagyja a szőrt a lábán, ugyanígy rosszul esne meglátni a bugyi alól kilógó szőrszálakat, hát még bugyi nélkül."


Én ezért akarok férfi lenni. Hogy rosszul eshessen nekem egy másik ember saját teste feletti döntése.

2019. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Ne aggódjál. Én nem bírnám saját magamat se, meg a páromat se szőr nélkül elviselni. Az okés énnálam, ha valaki rövidebbre vágja, lehet azt néha kell is; jobban érzi tőle magát az ember; de ha teljesen leszedi, hát akkor fú, az számomra taszító, és még undorodnék magamtól is, ha úgy néznék ki ott alul.
2019. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%
*szal engem a csupasz taszít.
2019. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%
A szőrös nőnél nincsen vonzóbb! Hozzá nem érnék egy borotvált nőhöz, az túl mű.
2019. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

# 10/14

Igen, rájöttünk hogy neked nem jön be. Már csak az ellentmondásos válaszodból is. Soha nem volt divat szerinted, de a hetvenes években az volt. Soha=minden idők-hetvenes évek.

2019. febr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!