Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett feketéből pink hajat?

Festett feketéből pink hajat?

Figyelt kérdés

Ha a festett fekete hajamról szőkítőpor+meleg víz keverékével leradírozom a festéket, és utána 2x leszőkítem 6-os oxival (alfaparf termékekkel), és utána befestem alfaparf rosso violetto-val rózsaszín keverőszínnel, akkor lehet szép színe? Mennyire tenné tönkre a hajam?

Mit ajánlanátok esetleg? Fodrászon kívül.

Köszönöm!:)



2019. febr. 22. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tönkretenné. Először is a festett fekete hajból nehezebb világosabbat kihozni, mint simából. Ne akard elsietni mert az lesz a vége, hogy lefog törni a hajad szó szerint (tapasztalat!).


Szóval amit tudok javasolni: A feketét próbáld lehozni valami világos színre pl világosbarna és 1-2 hónap múlva szőkítsd és arra kend rá a rózsaszínt. Egyébként a hajat évente 2x lehet szőkíteni (félévente). Különben nagy eséllyel leéghet, törhet.

2019. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Pink hajad akkor lesz ha nagyon világos szőke hozzá az alap. Az a hajadtól függ hogy odáig hány szőkítéssel és mennyi idő alatt jutsz el. Első körben szerezz be egy adag hajradírt (mint a colour b4) és szedd le a feketét. Ha eljutottál az eedeti hajszínedig, azt lassanként szőkítheted amíg a kívánt világos színt meg nem kapod és arra mehet a pink. Hosszadalmas és semmi sem garantálja, hogy nem fogod a hajad nagy részét elveszíteni.
2019. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Esélytelen, sajnos, szintén tapasztalat. Feketéből elég világosra kéne leszívni, ha rózsaszín hajat szeretnél. A fekete alig-alig fog kijönni hajradírral, kb sötét barna lesz vöröses beütéssel. 2 szőkítéssel kb narancssárga, rézvörös hajat fogsz elérni. Az a leszívott vörös szín meg borzasztó. Arra az alapra nem lehet ráfesteni azt a festéket, amit mondasz. :/

Én egy nyár alatt szőkítettem le magam feketéről szőkére, hát igen nem volt egy okos döntés. 15 cm mínusz le is ment, bár számoltam ezzel is.

2019. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!