Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szépnek találod a természetes...

Szépnek találod a természetes hajszíned?

Figyelt kérdés

Milyen színű a hajad?


Milyet szeretnél, ha választhatnál?

(tehát ha te döntenéd el, milyen legyen az eredeti, nem a festésre gondolok)


Nyugodtan linkelhettek képeket is :)


2019. febr. 22. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Temészetes hajam barna erős vörös árnyalattal. Képet nem tudok linkelni, mert nem találtam hasonlót. Jóanyám gesztenyebarnának mondja, fodrász lecsokibarnázta.
2019. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gesztenye barna hajszinem van és ha valaszthatnek fekete hajszint valasztanek:) és szép fényeset a sajatom sajnos mivel nem festett matt hatasu...
2019. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetes vörös a hajszínem, és igazából nincs vele bajom, én szeretem. Régebben nagyon utáltam, mert sok becenevet kaptam miatta, illetve eléggé feltűnő vagyok tőle, ami nem mindig jó, de mára ez már elmúlt, mert sokan dicsérik, hogy milyen különleges. A színárnyalat talán ehhez van a legközelebb, bár az enyém nem ennyire ápolt: [link]
2019. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Metionin ***** válasza:
67%
Sárgás szőke. Egész életemben utáltam, sajnos az egész hajam száraznak és sprődnek látszott tőle pedig nem is volt az. Ráadásul nyaranta úgy leégett a fejbőröm hogy tiszta seb volt. Mióta festem, szép fényes, puha, erős és nincs leégés. Ha lehetne, sötétkék hajszínt választanék, sokszor gondoltam rá hogy milyen kár hogy nem nőhet az embernek eleve olyan színű haja amilyet akar :D 12 éve festem, most fekete és kék átmenetes de tervezem teljesen sötétkékre ha találok végre megfelelő színezőt hozzá.
2019. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Sztem sima barna hajam van de mindenki más szerint a barna és a vörös egy nagyon különleges árnyalatával rendelkezem, és rohadt szép hajam van xd sztem csak azért gondolom h sima barna mert már hozzászoktam, de minden alkalommal am amikor olyan fodrász vesz kezelésbe aki nem ismer az megkérdezi h festem-e


Habár gondolom hálásnak kéne lennem h ilyen ritka színű hajam van, én nem szeretem annyira, főleg azért mert mostanában gondoltam festésre, de semmilyen szín nem megy a hajamhoz és ez eléggé zavar.


Szívem szerint fekete hajat akarnék világos kék szemmel, és világos bőrrel, szeretem a hideg színeket, különlegesen néz ki az ember egy ilyen kombóval

2019. febr. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Nekem ilyen semmilyen színű hajam van. Ezért nem is szeretem. A szőke és a barna közti átmenet. Monjuk azért jo,mert könnyen lehet festeni. Ha választhatnék akkor feketét választanék. Viszont ez az egyetlen hajszín,amit eddig nem mertem kipróbálni magamon.
2019. febr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nemmm

ha árulnák hajfestékként az lenne a fantázia neve, hogy "legunalmasabb barna"

2019. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az enyém pocsolya színű, legalábbis a fejtetőmön, lefelé haladva (hosszú), egész szép világosbarna enyhén rezes beütéssel, de ez csak erős fényben vagy napsütésben látszik. Ha választhattam volna, vörös, vagy egységes világosbarna lennék. Egyébként nem festem.
2019. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem. Barna, viszont van egy kis vöröses beütése, napfénynél rezesen csillog. Emiatt nem is tervezem festeni őszülésig.

[link]

2019. febr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)


Utolsó, köszi a képet. Gyönyörű hajad van!

2019. febr. 25. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!