Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet-e valamit tenni, ha...

Lehet-e valamit tenni, ha igen mit hogy fehérebb legyen a bőröm, mert eléggé barna vagyok, de nem vagyok cigány vagy ilyesmi, de szerintem ezért az emberek azt hiszik hogy igen:S (? )

Figyelt kérdés

Kosz nem lehet, mert szinte mindennap fürdök xD, meg lekopni se fog, mert nem a strandtól van.

Mit tegyek?

A kommenteket előre is köszi!

17/F


2010. júl. 1. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
akkor cseréljünk mert én utálok fehér lenni:D
2010. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hidd el, ha lehetne:D

Mert ha barna vagy akkor ilyen kérdéseket írsz mert nem tudsz mit tenni:D

Ha viszont fehér, akkor letudsz barnulni!:D

2010. júl. 2. 00:03
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A kreol bőrűek sokkal ellenálóbbak, erősebb az immunrendszerük mint a fehér bőrüeknek. Ne problémázz ezen. Én azt igazi hippóreklám vagyok, de már nem érdekel. Van is egészségi problémám nem is kevés. Örülj, hogy egészséges vagy, aki pedig ilyennek szeret az a lényeg.
2010. júl. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát jó köszi, csak azért még is jobb lenne, ha csak egy kicsit fehérebb lenne a bőröm!:(

De azért köszi:)

2010. júl. 2. 00:12
 5/10 anonim ***** válasza:
én fehér vagyok és tévedsz, nem mindenki tud lebarnulni. én spec nem tudok, csak leégek. a barna bőr egészséges érzetet kelt s a színes ruhák is jobban mutatnak rajta. ettől függetlenül nem kakarom bagatellizálni a problémád. fakításon ne gondolkodj. nyaranta használj nagyon magas faktorszámú aptejet, ezáltal megakadályoozd, hogy tovább barnulj. ennyi épp elég, a természetes barna bőr szép :)
2010. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát jó, köszi:)

Lehet hogy ez lesz a legjobb, ha így hagyom, csak mégis csak jobb lett volna ha van valami megoldás!

De akkor mind1!:S

Azért köszi!:)

2010. júl. 2. 00:34
 7/10 anonim ***** válasza:
nincs, vegyileg talá lehetne, de akkor az egészségeddel játszol. hidd el, hogy később te is elfogadod majd. ebben a korban természetes, hogy az ember lakstromba veszi, mik nem tetszenek sajt magán. mindenki átesik ezen. nekem pl lány létemre tekintélyes méretű orrom van, és már 17 évesen is látszott, hogy hatalmas példánnyá növi ki magát. akkortájt eldöntöttem, hogy ha lesz saját keresetm, az első adandó alkalommal megműttetem egy jónevű plasztikai sebésszel. mire oda jutottam, hogy simán lett vola rá pénzem, már egyáltalán nem érdekelt, sőt, kifejezetten összenőttünk, én és az orrom. :D
2010. júl. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát ja, csak szerintem másoknak nem tetszem így, és ez hülyeség hogy nem számít mások mit gondolnak, mért ne számítana, pont most számít, főleg ha barátnőt akarok szerezni!:S

De azért köszi neked, és az orrodnak:D

2010. júl. 2. 01:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, a csajoknak is jobban bejönnek a kreolbőrű pasik, mint a hullafehérek. ^^

Igaz, én nem vagyok vmi barna xDD És érdekes hatást keltek a sötét hajammal meg a világoskék szememmel. De no para. Nem érdekel. ^^ Nekem így tetszik. :D

Ja és az egyik válaszoló jól írta, használj naptejet, h ne barnulj tovább. =)

16/L

2010. júl. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát jó akkor mind1, ha fehérebb már nem tudok lenni, akkor megpróbálok barnább se!:D

Köszi mindenkinek!

2010. júl. 2. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!